(ویدیو) خلاصه بازی استقلال ۱ – ۰ فجرسپاسی ; ارزش سلمانی

[ad_1]

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی بهاف فجرسپاسی شیراز رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. جعفر سلمانی در دقیقه ۵۴ تک گل استقلال را به ثمر رساند.

استقلال در شرایطی در این بازی به پیروزی رسید که تیم فجر سپاسی تنها تیم کابلو لیگ برتر است که می تواند این بازیکن را به خدمت بگیرد و پیش از مسابقه نیز به ادامه حضور سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در استقلال به دلیل مشمول شدن این بازیکنان معترض بود که پیش از این از بازی، وضعیت این بازیکنان تکلیف شد و دو بازیکن استقلال سرباز شدند.

نیمه اول

دقیقه ۲: امیرحسین حسین‌زاده به کوین یامگا این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار می‌دهد که به زمینی او را می‌زند

دقیقه ۷: برای اولین بار، روز اول

دقیقه ۲۱: .مانوف از پشت جریمه اقدام به شوتزنی کرد که با دفع ایمان صادقی همراه شد.

دقیقه ۲۳: ضربه ایستگاهی برای فجر سپاسی با ارسالی بلند روی دروازه استقلال همراه و در شرایطی که به نظر می رسد روزبه چشمی روی توپ اثر گذاشته و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه راه اوت شود، اما داور مسابقه کرنری تشخیص داده نشده است.

دقیقه ۲۹: از سوی دیگر، از سوی دیگر.

دقیقه ۳۰: آمانوف که چند بار برای باز کردن دروازه فجر سپاسی اقدام کرد، این بار با حرکات تکنیکی خود مدافعان این تیم را به هم ریخت که در انتها هم مغلوب ایمان صادقی شد تا کرنر دیگری نصیب استقلال شود.

دقیقه ۳۱: کرنر ارسالی روی دروازه فجر سپاسی، در میان سردرگمی بازیکنان و به صورت ناقص دفع شد که توپ سوم به جعفر سلمانی رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راه اوت شد.

دقیقه ۳۳: بازیکنان استقلال سعی دارند با ضربات از راه دور دروازه فجر سپاسی را باز کنند که این بار نوبت به صالح حردانی حردانی رسید، اما به زمینی این بازیکن را هم صادقی کرد.

دقیقه ۳۵: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۶: ارسال احمد زنده‌روح روی دروازه استقلال می‌توانم به موقعیتی خطرناک تبدیل شود

دقیقه ۳۷: داور مسابقه دانیال کردستانی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۴۲: در مورد یک منطقه بزرگ از یک منطقه بزرگ

دقیقه ۴۳: رودی ژستد با خطایی که وسط زمین انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۰:۵۰ بیر نیک‌نفس با شوتی از راه دور قصد باز کردن دروازه فجرسپاسی را داشت که با واکنش ایمان صادقی راهی کرر شد.

دقیقه 54: کرنر ارسالی روی دروازه فجرسپاسی با تعلل خط دفاعی این تیم همراه شد و در ادامه احمد زندهروح توپ را در اختیار گرفت که با اشتباه او و فرصت طلبی جعفر سلمانی، گل استقلال به ثمر رسید.

دقیقه ۶۷: رضا علیاری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۲: احمد زنده‌روح از راه دور اقدام به شوتزنی کرد که این بازیکن را از کنار دروازه راه اوت کرد.

دقیقه ۷۵: درزان

دقیقه ۸۳: زبیر نیک‌نفس بار دیگر اقدام به شوتزنی کرد که از راه دور او توسط ایمان صادقی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۸۹: کوی یاشب

دقیقه ۵ + ۹۰: حرکت تکنیکی امیرعلی صادقی در محوطه جریمه فجر سپاسی ثمری نداشت، اما اشتباه مدافعان در دفع توپ باز هم موقعیت را به استقلالیها داد که این بار شوت مهدی مهدیپور پس از برخورد به دروازه و سپس ایمان صادقی به کرنر رفت.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، زبیر نیکنفس، محمد دانشگر، مهدی مهدیپور، جعفر سلمانی (2 + 90 – عارف غلامی)، صالح حردانی، امیرحسین حسینزاده (86 – سعید مهری)، کوین یامگا، عزیزبک آمانوف (60 – امیرعلی صادقی) و رودی ژستد (۸۶ – ارسلان مطهری).

ترکیب فجر سپاسی: ایمان صادقی، محمد قنبری، رضا علیاری، علی ملایی، حمید نعمتی (80 – شهرام گودرزی)، دانیال کردستانی (59 – محمدعرفان معصومی)، احمدرضا زندهروح (80 -)، اتابک زارعی، یوسف وکیا، فرزان دانا و محمد کاظمی (59) – حسین مهربان).

داور: رضا عادل

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.