اختلال شخصیتی چرا مجرد ماندم؟

[ad_1]

برترین ها: دیگر از مجرد ماندن جوانان، اختلال شخصیت مخفی‌ست. عزیزان در همان ابتدا بگوییم که ما هم می‌دانیم از این که نمی‌توانیم ازدواج کنیم، وضعیت اقتصادی حاکم در این است اما هدف ما در این مطالب این است که در بررسی مسائل اقتصادی، سایر مشکلات و مشکلات مردم را بررسی کنیم

همه ما در کودکی نیاز داریم که نسبت به افراد مهم زندگی مانند والدین دلبستگی داشته باشیم اگر شرایط سالم باشد ما از نوعی ایمان خواهیم داشت و اگر شرایط ناسالم باشد ممکن است که دلبستگی ما از نوع ناسالم و بی قراری و جلوگیری از آن باشد.

گروه خصوصی و ازدواج

من اینجا فقط خواستم درباره دلبستگی می‌خواهم صحبت کنم. دلیلی از کودکان به دلیل اینکه رابطه خوبی با والدین خود ندارند تصمیم گرفته اند که نسبت به دیگران بی تفاوت باشند و به آنها زیاده ندهند، به همین دلیل با دلیل میگویند: اگر دیگران بیایند، آمدند، اگر نیامدند، زیاد باشند. نمی‌دهم، ما به این افراد نگران می‌گوییم.

از آنجایی که میخواهم در این مطلب بسیار ساده و غیر تخصصی حرف بزنم، نمی توانم بیشتر از این درباره آن توضیح بدهم، اما در مورد ویژگی های این افراد باید بگویم، این افراد سعی می کنند که با دیگران به شکلی فاصله داشته باشند و هیچ وقت دیگران را ندارند. درون تنهایی خود را نمی‌دهند، این افراد یا در انتخاب همسر درست عمل نمی‌کنند و کسی را انتخاب نمی‌کند که کسی را انتخاب کند و به زور زندگی کند با آنها رابطه برقرار کنند و همچنین نازکشان را انتخاب کنند و نگذارند به توقی بخورند، یا از سوی دیگر، از سوی دیگر. این افراد در روانشناسی سلامتی نامیده می‌شوند و نیاز به درمان دارند.

بیمارانی که می توانند، ممکن است که طرحواره طرد اجتماعی یا طرحواره بسته و شرم و یا طرحواره شکست و یا طرحواره اطاعت کنند، که باید به روانشناس مراجعه کنند و با تشخیص روانشناس و تصمیم گیرنده طرحواره ها هستند و یا به دیدگاه روانشناس درمان شوند.

گروه خصوصی و ازدواج

ویژگی‌های اختلال شخصیتی

۱. ون بسیار از تصویب نشدن یا طرد شدن می‌ترسد از فعالیت‌هایی که نیاز دارند برای اولین بار

۲. بجز با افرادی که از آن‌ها خوششان می‌آید مایل به ارتباط با فرد دیگری نیست.

۳. اولین روز سال

۴. در موقعیت‌های اجتماعی دائماً نگران این موضوع است که درباره اوچ

۶. به خاطر فرار از احساس شرمندگی وارد فعالیت‌های جدید نمی‌شود و اهل منطقه نیست.

۷. ع

گروه خصوصی و ازدواج

۸. افراد به شدت خجالتی هستند و وقتی در جمع میگیرند معذب هستند.

۹. .اد اهل تغییر مثلاً اگر یک ماشین دارند همان را سال‌ها نگه دارند.

۱۰. مغزشان دائم برروی روی تفاوت هاست و نه شباهت‌ها.

۱۱. دائما فکر می‌کنند که من با فلانی نقطه مشترکی ندارم.

۱۲. اهل ماجراهای ماجراجویی پرداختن به چیزهای تفریحی زیاد تفریحواگر هم بسیار محدود هستند.

۱۳. چیزی آن‌ها را به هیجان نمی‌آورد.

۱۴. در واقع شخصیت های هراسان هستند.

گروه خصوصی و ازدواج

همه ما به صورت عادی میآموزیم که چطور با دیگران رابطه برقرار کنیم چگونه با افراد جدید دوست زندگی جدید را تجربه کنیم، لذت ببریم چگونه خودمان را بسازیم، عقیده مان را بگویم، نیازهایمان را بر طرف کنیم و این را هم میدانیم. هم دوستی دارند که با ما رابطه دارند، پیام‌های بدنی و غیر کلامی همدیگر را می‌فهمیم.

اما کسانی که از هم جدا هستند، همیشه نگرانند که دیگران از آنها خوششان نیاید و اهمیتی به رابطه با آنها نمی دهند، اگر کسی بخواهد به آنها نزدیک شود با دیده شک به او نگاه می کنند.

گروه خصوصی و ازدواج

آهی هم خیال می‌کنند که اگر می‌خواهند سوء استفاده کنند و این به‌خاطر عزت نفس پایین است و در واقع. بسیار حساس هستند.

برای بیشتر کسانی که گرفتار افراد مبتلا هستند، شغل یک مشکل بسیار بزرگ است، سعی می کنند یک گوشه دنجی داشته باشند، در پروژه های بزرگ شرکت نمی کنند، سرپرستی گروه را به عهده نمی گیرند، مسئولیت خود را افزایش نمی دهند، ترفیع شغلی نمی گیرند، همه اینها. در مورد قسمت بزرگی از آب.

از سوی دیگر، از سوی دیگر

این افراد که میخواهند وارد رابطه بشوند، باید مطمئن شوند که در آن رابطه مورد استفاده قرار گرفته و مورد توجه قرار گیرند و واقعاً واقع شوند، اما این حقیقت است که چنین رابطه ای وجود ندارد و ما باید در روابط مقداری بیان کنیم. ، ب،اب ایراد

با وجود اینکه در گذشته هم روابطی داشته‌اند، اما نمی‌توان از آن‌ها درس کرد

برای روز حرکت

همیشه همه ما انسانها تا حدی خجالتی هستند و از این خصوصیات در همه ما وجود دارند، اما در این افراد بسیار افراطی هستند به صورتی که شغل و روابطش با دیگران مختل می شود.

اختلال شخصیت و روابط زناشویی

گروه خصوصی و ازدواج

افراد مبتلا به اختلال شخصیت خود در روابط زناشویی چگونه عمل می‌کنند؟

چون این افراد بسیار کم رو هستند و از رابطه صمیمی می‌ترسند تمام زحمت رابطه‌ها بر دوش همسرشان است. خانمی میگفت کک وقتی میخوایم جایی برویم، من باید هماهنگ کنم، من واردی وقتی وارد قانه آشنایان میشویم اول من وارد میشوم وارد میشوم وارد می شود وارد می شود.

برای اولین بار، روز اول

از سوی دیگر، از سوی دیگر.

آن‌ها به همه تلقین کرده‌اند که دیگران از دنیای درونی آن‌ها خوششان نمی‌آید. .اید هم به خاطر تاثیر او بر روی شخصیت‌تان فعالیت اجتماعی شما هم کمتر شود.

برای اولین بار به مناسبت

از سوی دیگر، از سوی دیگر

چرا ممکن است شما با افراد مبتلا به اختلال مواجه شوید؟

گروه خصوصی و ازدواج

در طبیعت همه ما انسانها این هستند که چیزی را می‌خواهم که نمی‌توانم آن را جذب کنم و چیزی می‌شویم. آهی هم به خاطر این است که مقداری برای جستجوی شما می‌شود که مخاطب شما کمی تغییر می‌کند و یا اعتماد می‌کند.

پاداش های تصادفی نیرومندترین مشوق ها برای تثبیت یک مانند داستان موش آزمایشگاهی.

بنابراین اکر که شما شخصیتی داشته باشید ممکن است که تابحال مجرد باقی بماند و یا اینکه چه رابطه‌ای دارید

زیرا در روابط لازم است که اعتماد کنید و درک کنید و شرط و شروط را کنار بگذارید و سخت نگیرید، اما شما بسیار سخت گیر و جدی هستید و رابطه با شما سخت است.

اگر این علائم را در خود یا در مقابلتان حس می کنید، لطفا با یک مشاور صحبت کنید.

منبع: برگرفته از یادداشت های ارسطو رضایی در شبکه اجتماعی ویرگول

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ