10 بهترین توییت‌های تمام دوران درباره ساخت افزونه وردپرس

بنابراین سرعت سایت می تواند یک عامل بسیار موثر در رتبه بندی باشد و شما به عنوان یک وبمستر یا صاحب سایت، حتما به خوبی آگاه هستید که کاربران سایت کند را دوست ندارند و به راحتی صفحه دارای سرعت پایین را بسته و به سراغ یک سایت دیگر می روند. این برای شما به عنوان صاحب یک سایت چه معنایی دارد؟ ما روندهای کاریمان را طوری چیدمان کردهایم که بیشترین کاهش بار را برای شما داشته باشد. آیا محتوای مورد نیاز کاربران در سایتی که سفارش طراحی آن را میدهم در دسترس خواهد بود؟ در این دوره صفحه حساب کاربری یا my account در ووکامرس را طراحی میکنیم.

با وجود رعایت تمامی موارد بالا، بازهم ممکن است سایت شما در معرض هک شدن باشد که هنوز جلوی راه نفوذ از طریق این راهها گرفته نشده باشد. یک پاسخ واحد برای این سوال وجود ندارد. برای پاسخ دقیقتر به پرسشتان صفحه قیمت طراحی سایت ما را ببینید. آخرین کسی نباشید که در صنعت و زمینهکاریتان به فکر سفارش باز طراحی سایت میافتد. کافی است در منازل مختلف سفر سفارش طراحی سایت تان به آن توجه داشته باشید. با توجه به اینکه طراحی سایت یک کار پروژهای محسوب میشود و بر اساس خواستههای مشتری صورت می پذیرد به طور کلی نمیتوان تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت. برای سایت فروشگاهی، افزونه نویسی وردپرس به چه صورت است؟ نکته : برخی از پلاگین ها هستند که باید به صورت کدنویسی اختصاصی طراحی شوند تا مطابق با میل و نوع کسب و کار کاربر عمل کنند که ساخت یک پلاگین اختصاصی و دلخواه برای وردپرس نیازمند یک تیم برنامه نویسی حرفه ای است.

شرکت طراحی سایت بر روی وب سایت متمرکز است. پس از آنکه سایت را راه اندازی نمودید می توانید عملیات بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو را بر روی وب سایت خود انجام دهید. نیازسنجی پروژه، فراهم آوردن محتوای مورد نیاز، انتقال دیدگاههای گرافیکی، همگی زمانی را از شما میطلبد. پرسشهای نیازسنجی ما، با سوالاتی که شما هنگام بازسازی برندتان لازم است به آن فکر کنید همپوشانی دارد. اگر هدف من از سفارش طراحی سایت، بازسازی برند (Rebranding) باشد طراحی قالب وردپرس اختصاصی چه؟

اگر آهنگ ریبرندینگ کردهاید، سفارش طراحی سایت جدید برای آن خردمندانه است. خب برای این دسته از افراد نیز توصه هایی خواهیم داشت. دلیل این امر آن است که سرعت بارگذاری صفحه بر عوامل متعددی تاثیر می گذارد. مگر آن که فایلی با جزئیات بیشتر وجود داشته باشد که به محتوای صفحه مورد نظر بخورد (مثلا فایل archive.php برای صفحه آرشیو). در مخرن وردپرس در حدود یک میلیون افزونه وجود دارد، افزونه ها یا پلاگین های وردپرسی در حقیقت ابزارهای قدرتمند وردپرسی هستند که به کمک آنها می توانید، امکانات و ابزارهای مورد نیازتان را تنها با چند کلیک به وب سایتتان اضافه کنید. به طور کاملا ساده و مختصر توابع وردپرس در پوسته (Template Tag ) در واقع مجموعه ای از کد های برنامه نویسی php هستند که برای نمایش اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی، هر کدام از قالب ها یا افزونه هایی که در وردپرس وجود دارند برای به نمایش گذاشتن اطلاعات شان بایستی از توابع وردپرسی موجود استفاده کنند. در ادامه این مقاله با رشدانا همراه باشید تا اطلاعات کاملتری درباره راهکارهای افزایش سرعت بالا آمدن وبسایت خود به دست آورید.

همانطور که در ادامه مشاده می کنید کد های فایل style.css قالب Thirteen قرار داده شده است که شما می توانید با تغییر آن ها در قالب تغییراتی از قبیل رنگ هدر، بک گراند، فوتر و هر تغییر ظاهری دیگری را اعمال کنید. اگر فقط نیاز به داشتن بک آپ از دیتابیس هستید، در مقاله بک آپ گیری از دیتابیس وردپرس، افزونه WP-DB-Backup را آموزش داده ایم. اما دیگر الان وقتش است که حرفه ای تر عمل کنید و علاوه بر داشتن صفحه اینستاگرام، فروشگاه اینترنتی خود را نیز راه اندازی کنید.

زمانی که شما شروع به ساخت یک افزونه وردپرس مینمایید حتما باید به این نکته توجه نمایید که افزونه وردپرس شما نباید هیچ گونه تداخلی با افزونه ها و پوسته های دیگر وردپرس داشته باشد ٬ به فرض مثال شما شروع مینمایید به ساخت افزونه ای که داخل آن از تاریخ شمسی استفاده شده است و در کنار آن افزونه پارسی دیت را که کارش شمسی سازی وردپرس میباشد را نصب مینمایید و در همین حین تداخلی بین کدهای افزونه شما با کدهای افزونه پارسی دیت ایجاد میشود که باعث میشود در کارکرد سایت وردپرسی شما خللی ایجاد گردد ٬ یا مثال دیگر برای همین افزونه این باشد که شما افزونه وردپرسی مینویسید که داخل آن ازتوابع افزونه پارسی دیت استفاده شده است ٬ حالا اگر افزونه شما در سایت دیگری نصب گردد و آن سایت افزونه پارسی دیت را نداشته باشد افزونه شما چطور کار میکند! پس تا به اینجا با ارائه دو مثال میخواهم به شما بگویم که همیشه قبل از ساخت و توسعه افزونه وردپرس به میزان وابستگی یا تداخل کدهای افزونه خود با دیگر افزونه های وردپرس و پوسته های وردپرس دقت کافی را داشته باشید.

به طور متوسط، ما در یک چرخه زمانی شش تا هشت هفته ای سفارش طراحی سایت را تحویل میدهیم. تا سفارش طراحی سایت بعدی را بگیرند و یا مبلغ پروژهی طراحی سایت قبل از شما را دریافت کنند. چه مدت طول می کشد تا وب سایت جدیدی که سفارش دادهام را دریافت کنیم؟ تا بر پایه پُشته فناوری های مورد استفاده در سازمان شما، بیشترین ارزش را به ذی نفعان سایت ارائه کنیم. به مخاطب سطحی از آگاهی را بدهید که رقبا جسارت ارائه آن را ندارند. آیا پس از سفارش طراحی سایت جدید، رتبه سایت فعلی خود را از دست خواهم داد؟ در واقع بخش اعظم فرآیند طراحی سایت وردپرسی، به کار با این افزونه ها میگذرد. در صورتی که قالب شما این قابلیت رو نداره و یا اینکه داره ولی امکاناتش کمه با ما همراه باشید تا در این بخش بهترسن افزونه های ویرایشگر وردپرس را با هم مورد بررسی قرار بدیم. همچنین در بخش مارکت مسترکد شما میتوانید با تهیه اشتراک VIP بسیاری از به روز ترین قالب های وردپرس، قالب های جوملا، قالب HTML، انواع افزونه ها و کامپوننت ها را بدون محدودیت دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما