ED MD Prathasarathy، مدیر مالی گروه Karvy Group را به اتهام کلاهبرداری امنیتی 2000 میلیونی دستگیر کرد.

[ad_1]

حیدرآباد: اداره اجرایی (ED) روز پنجشنبه اعلام کرد که C. Parthasarathy، رئیس و دکتر گروه Karvy، و G. Hari Krishna، مدیر ارشد مالی را به دلیل 2000 کلاهبرداری امنیتی مزمن دستگیر کرده است.

هر دو پارتاساراتی و آقای حر از سوی دادگاه مربوطه به مدت چهار روز در بازداشت قرار گرفته اند.

یکی از مقامات ارشد گفت: “کوماندور پارتاساراتی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Karvy Stock Broking Limited (KSBL) و G. Hari، مدیر ارشد مالی شرکت، اکنون روبروی یکدیگر هستند. آنها همچنین با تعدادی از اسنادی روبرو هستند که ED در حال توقیف است.” مسئول ED

این آژانس قبلاً پنج روز حضانت پراتاساراتی را دریافت کرده بود.

او در آن زمان در زندان بنگالورو بود و طبق دستور ترانزیت زندانی به زندان چاندالگودا منتقل شد.

پلیس پاسگاه جنایی مرکزی حیدرآباد در ابتدا پنج پرونده جنایی علیه او و شرکت تشکیل داد. بانک IndusInd و HDFC Bank ادعا کردند که KSBL با گرو گذاشتن اوراق بهادار مشتری خود و تغییر مسیر مبلغ وام، مرتکب کلاهبرداری وام شده است.

ED تحقیقاتی را در مورد پولشویی زیر نظر پلیس FIR حیدرآباد آغاز کرد.

پلیس CCS حیدرآباد این پرونده را متهم کرد. پس از آغاز تحقیقات PMLA، ED یک کپی از کیفرخواست و سایر اسناد مربوطه را برای بررسی پرونده پولشویی برداشت. ED همچنین مالیات بر درآمد، گزارش های RBI، SEBI و NSE را برای تقویت موقعیت خود در نظر گرفت.

مديريت شركت Karvy Stock Broking Limited (KSBL) ظاهراً مرتكب كلاهبرداري بانكي به ارزش چند صد روپيه شده است.

KSBL ظاهراً 550 میلیون روپیه به چندین حساب منتقل کرده است.

بانک IndusInd به KSBL 137 میلیون روپیه در اوراق بهادار، سهام و ضمانت های شخصی وام داد. یکی از ضامن ها C. Prathasarathy، رئیس KSBL بود. آنها این واقعیت را که اوراق بهادار تعهد شده متعلق به مشتریان است سرکوب کردند.

کلیه اوراق بهادار به حساب Demat KSBL منتقل و در بانک IndusIndi برای حاشیه عملیاتی و مطالبات کوتاه مدت آنها تعهد داده شد.

بانک HDFC همچنین ادعا کرده است که KSBL با قرار دادن غیرقانونی اوراق بهادار مشتریان خود وام 329 میلیارد روپیه ای دریافت کرده است. بعداً پرونده را تحویل دادند.

تحقیقات ED همچنین نشان داد که KSBL ظاهراً 1000 میلیون روپیه به Karvy Realty بین سال‌های 2016 و 2019 منتقل کرده است.

در سپتامبر سال گذشته، ED حملاتی را در آدرس های مختلف متعلق به KSBL انجام داده بود. ED همچنین سهام گروه Karvy را مسدود کرد.

ED اسناد مجرمانه زیادی را جمع آوری کرده و در حال بررسی این موضوع است.

تلویزیون مستقیم

#اولین[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما