BCCI تصمیم بزرگی در مورد برگزاری Ranji Trophy در سال جاری می گیرد، اینجا را بررسی کنید

[ad_1]

دهلی نو: آرون دهمال، خزانه‌دار BCCI، روز پنج‌شنبه گفت که هیئت در نظر دارد جام رانجی را در «دو مرحله» برگزار کند، زیرا مجبور شدند مسابقات درجه یک برتر را به دلیل افزایش موارد COVID-19 در کشور به تعویق بیندازند.

مسابقات Ranji Trophy متشکل از 38 تیم درجه یک قرار بود در 13 ژانویه آغاز شود اما به دلیل موج سوم COVID-19 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد.

با توجه به برنامه ریزی BCCI برای شروع مسابقات IPL از 27 مارس، برگزاری مسابقات به صورت یکجا غیرممکن است، اما پس از درخواست بسیاری از واحدهای ایالتی، برس جلسه ای برای بحث در مورد راه پیش رو برگزار کرد.

“ما در حال بررسی امکان برگزاری مسابقات Ranji Trophy هستیم، زمانی که به تعویق افتاد پرونده ها بالا می رفتند، اکنون به نظر می رسد آنها در حال کاهش هستند. تیم عملیات در حال کار است که آیا می توانیم مرحله لیگ را در ماه آینده انجام دهیم و بقیه مسابقات را تکمیل کنیم یا خیر. بعداً (پست IPL)، “ضمال پس از جلسه به PTI گفت.

در این نشست، سوراو گانگولی، رئیس BCCI و جی شاه، منشی نیز حضور داشتند.

در حال حاضر، برنامه این است که مرحله لیگ به مدت یک ماه از فوریه تا مارس برگزار شود و سپس مرحله بعدی در ژوئن تا ژوئیه برگزار شود، زمانی که بادهای موسمی در بسیاری از مناطق هند شروع می شود و در برخی مناطق اوج تابستان است. .

“تیم عملیات لجستیک و عوامل مربوط به آب و هوا، در دسترس بودن مکان و همچنین در دسترس بودن بازیکنان را بررسی خواهد کرد. ما بسیار مشتاقیم که مسابقات را سازماندهی کنیم و به همین دلیل است که ما در حال بررسی همه احتمالات برای برگزاری آن بدون به خطر انداختن ایمنی بازیکنان هستیم.” “ذومال افزود.

این بیماری همه گیر فصل گذشته اسپویل اسپورت را انجام داد زیرا BCCI فقط دو تورنمنت توپ سفید مردان (جایزه ویجی هزاره و جام سید مشتاق علی) را داشت.

BCCI 50 درصد از هزینه بازی های قبلی را به عنوان غرامت به تمام بازیکنان درجه یک کریکت که متحمل ضررهای مالی شده اند پرداخت کرد.

اگر امسال برگزار نشود، به شدت روی کریکت مسیرهای BCCI مانند تیم هند A که اساساً بر اساس عملکرد Rani Trophy انتخاب شده است، تأثیر خواهد گذاشت.[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما