BC بزرگراه برای جلوگیری از پاسخگویی به تصادفات، حوادث ترافیکی – BC | Globalnews.ca

واحد RCMP BC که نظارت بر بزرگراه های استان را بر عهده دارد، در حال دور شدن از پاسخگویی به حوادث ترافیکی روزمره است که برخی از نیروهای پلیس شهری می گویند که این تغییر تأثیر منفی خواهد داشت.

این انتقال، که انتظار می‌رود سال آینده انجام شود، باعث می‌شود که گشت بزرگراه BC (BCHP) به تماس‌های مربوط به ترافیک مانند تصادفات، زباله‌های جاده‌ای و رانندگان بی‌احتیاطی در بزرگراه‌های Lower Mainland پاسخ ندهد.

رئیس پلیس گفت: “این مسئولیت از لحاظ تاریخی بر عهده ادارات پلیس شهری بوده است و حدود 12 سال پیش زمانی که BCHP مسئولیت تماس های مربوط به ترافیک را به عهده گرفت تغییر کرد، اما مشخص نیست که چرا.” هالی تورتون، افسر مسئول گشت بزرگراه BC.

کاری که ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که دوباره به آن دستورات ثابت در سراسر استان و آنچه که از لحاظ تاریخی وجود داشته است، برگردیم.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

2:09 BC کمیته لغو RCMP و ایجاد نیروی استانی را توصیه می کند

تورتون گفت که این تغییر باعث می شود که تقریباً 75 عضو Lower Mainland از بخش او بر روی مأموریت اصلی 400 گشت بزرگراه تمرکز کنند که تلاش های پیشگیرانه برای کاهش تصادفاتی است که منجر به صدمات جدی و مرگ می شود.

این دستور در درجه اول شامل هدف قرار دادن مناطق مشکل دار برای سرعت زیاد، رانندگی ناقص و اجرای حواس پرتی، و همچنین عملیات مشترک با بخش ایمنی و اجرای خودروهای تجاری است.

اداره پلیس دلتا، که حوزه قضایی آن شامل سه بزرگراه بین ایالتی است، می گوید که این اقدام باعث افزایش حجم کار و هزینه پلیس برای افسران آن خواهد شد.

رئیس پلیس دلتا، نیل دوبورد، دوشنبه گفت: «زمانی که تحلیل حجم کاری خود را در مورد میزان کاری که در حال حاضر گشت بزرگراه BC در بزرگراه هایی که ذکر کردم انجام می دهد، انجام دادیم، حجم کاری ما تقریباً 100 درصد افزایش می یابد و حجم کاری ما دو برابر می شود. مصاحبه

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم ذخایر بزرگ در تونل ها، پل ها یا در بزرگراه های اصلی است. در نتیجه، ما به شش نفر نیاز داریم تا در این زمینه به ما کمک کنند.”

دوبورد تخمین زد که شش افسر اضافی برای دلتا تا 1 میلیون دلار در سال هزینه در بر خواهد داشت، وضعیتی که او آن را “کاهش” هزینه های پلیس برای شهرداری توصیف کرد.

2:06 دلتا خواستار بهبود امنیت پورت است

در حال حاضر روند

  • بازیگر محبوب متیو پری در کانادا بزرگ شده است و با نام های بزرگ سیاست مرتبط است

  • رایان اسمالکین، بنیانگذار و مدیرعامل Smoke’s Poutinerie در سن 50 سالگی درگذشت.

دوبورد گفت که این اداره در بودجه از شهر خواسته است تا شش موقعیت جدید را تامین کند و هیئت پلیس دلتا و شهردار شهر نیز نامه ای به شهرستان ارسال کرده اند و در مورد هزینه ها کمک خواسته اند.

تورتون با اشاره به قانون پلیس که همیشه اعلام کرده است که ادارات شهرداری مسئول پلیس روزانه بزرگراه های خود هستند، این تغییر را رد کرد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

او همچنین تحلیل Dubord از افزایش حجم کار را زیر سوال برد و گفت که داده های خود RCMP نشان می دهد که گشت بزرگراه تنها به دو تماس مرتبط با ترافیک برای خدمات در دلتا در روز پاسخ می دهد.

او گفت که تعطیلی، در عوض، به بخش او این امکان را می‌دهد که بهتر با سرعت‌بین‌ها برخورد کند.

تورتون گفت: «ما شاهد کاهش صدمات جدی و تصادفات مرگبار هستیم و شاهد کاهش تماس‌های خدمات مرتبط با ترافیک هستیم که اکنون شاهد آن هستیم».

“در حالی که بیرون رفتن و پاسخ به شکایات در مورد خرابی در بزرگراه ها و رانندگان بی احتیاطی و مواردی از این قبیل مهم است، مردم من می خواهند در انجام آنها فعال تر باشند زیرا می دانند که آنها در حال ایجاد تفاوت هستند.”

تمرکز بر عملیات BCHP در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر انجام شود، اما مایک فارنورث، وزیر ایمنی عمومی، گفت که برای اجازه دادن به “مشاوره بیشتر با دولت محلی” این عملیات متوقف شده است.

فارنورث به گلوبال نیوز گفت که انتقال نهایی احتمالاً بهار آینده انجام خواهد شد.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما