7 ایده‌های شیک برای کارتن 3 لایه شما

بسته بندی برگ برنده نهایی در بازار فروش جهانی بوده و برای به روز نگه داشتن بسته بندی می بایست تغییراتی جزئی اما دائمی در آن ایجاد نمود. همانطور که مطلع هستید صادرات نمک از ایران به دیگر کشور ها حجم بالایی داشته و می توانید با یک برنامه ریز مناسب و شناخته بازار هدف، سود قابل توجه ای کسب کنید. از جمله قیرهای صادراتی این شرکت که در بسته بندی بشکه فلزی صادراتی(بشکه قیر) و پلی بگ (پلی بگ قیر) به مشتریان ارائه می شود می توان قیرهای 60/70، 80/100، 85/100، 30/40 و 40/50 را نام برد. محموله های صادراتی این شرکت بنا به درخواست مشتریان توسط مؤسسات بازرسی بین المللی که در ایران دارای نمایندگی می باشند بازرسی می شود. کارتن از لایه های کاغذ فشره که به آن مقوا گفته می شود تشکیل می شود و معمولا دارای سه لایه می باشد.

آیا هدف اصلی بسته بندی مراقبت از محصول و یا معرفی روش جدید و نوآورانه توزیع محتواست ؟ پاکت اول یا داخلی همان پاکتی است که محتویات را درون خود حفظ و نگهداری می کند، پاکت دوم همان پاکت بیرونی است که بیشتر جنبه زیبایی یا تبلیغاتی دارد. کارتنهای شیروانی از دیگر انواع کارتن هستند که چند لایهای بوده و برای نگهداری محصولات غذایی در یخچال استفاده میشوند.

کارتن سه لایه

لمینت (Laminate) در واقع کلمهای انگلیسی است که به معنی چسباندن است و در واقع برای ساخت جعبه لمینتی، لایهای که چاپ بر روی آن انجام شده است، بر روی مقوا با روشها و دستگاههای مخصوصی چسبانده میشود. قیمت جوهر و لوازم چاپ بر روی کارتن نوسانات زیادی دارد و هر روزه تغییر می کند اما مجتمع های بسته بندی و چاپ که چاپ در تعداد بالا انجام می دهند قیمت به صرفه تری را ارائه می دهند . قبل از انجام عملیات صادراتی ، ترجیحات مصرف کنندگان در بازار هدف باید ارزیابی شود تا اطمینان حاصل شود که بسته بندی انتظارات آنها را برآورده می کند.

چیزهایی که دوست ندارید در مورد بسته بندی صادراتی و چیزهایی که دوست خواهید داشت

روانشناسی رنگها نیز یکی از موضوعات مرتبط در بسته بندی صادراتی می باشد چه بسا رنگهای متفاوت در کشورها و فرهنگ های مختلف معانی و تعابیر مثبت و منفی زیادی را دارند به طوری که شاهد آن بوده ایم محصولی با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب ولی رنگ آمیزی مغایر با فرهنگ مصرف بازار، نتوانسته بازار داری نماید. با توجه به قیمت پایین نمک، کمتر تولید کننده برای بسته بندی آن از نمونه های پاکتی استفاده می کند زیرا به عنوان یک بسته بندی گران قیمت شناخته شده است، اما برخی شرکت ها با استفاده نمک های دریایی، آبی و ید دار در حال استفاده از این نوع بسته بندی می باشند. از دستگاه چاپ سیلک اسکرین بیشتر برای چاپ استندهای تبلیغاتی و رومیزی به دلیل تعداد کم و زیبایی طرح های آنها استفاده میشوند . یکی دیگر از نوع های بسته بندی که در اکثر موارد توسط رستوران ها و فست فود ها ثبت سفارش می شود، بسته بندی تک نفره یا همان ساشه ای است.

سفارش کارتن خرما

منظور از کلمه ساده، یعنی کارتنی که با با ابعاد عمومی ( گاها سفارشی ) ، بدون چاپ و یا با چاپ عمومی و اکثرا در مدل ۴ درب (کارتن آمریکایی) طراحی و تولید می شوند . و اینجاست که اصول سه گانه بازاریابی یعنی خلاقیت، تمایز و نوآوری بیشتر از قبل احساس می گردد. به همین دلیل ما برای رفاه حال مردم و رونق فروش بالای خود اقدام به ساخت وب سایت می کنیم تا بتوانیم این محصول را با پایین ترین نرخ موجود در بازار کشور و کیفیتی فوق العاده مستقیم از تولید به مصرف عرضه نماییم.

استفاده از جعبه و پاکت شکیل و با کیفیت علاوه بر ارزش بخشیدن به محصول باعث تغییر بازار هدف نیز میشود. هم چنین با توجه به اینکه هنوز در کشور ما فرهنگ خرید بر مبنای خرید فله و باز است، راه درازی در پیش داریم تا شاهد رشد و رونق بسته بندی های محصولات باشیم. که بدون توجه به مسیر طی شده توسط تولیدکنندگان باعث رشد بدبینی نسبت به فرهنگ بسته بندی می شود.

نسبت به زمانی که بخواهید درباره جامعه دیگری ظراحی کنید، شرایط خیلی متفاوت است. یکی کارتن 5 لایه و دیگری کارتن 3 لایه است. یکی از تاثیرگذارترین کارهایی که میتوانید برای محافظت خرما انجام دهید، انتخاب جعبهای استاندارد برای بسته بندی این محصول است. انواع بسته بندی امروزه جهت صادرات خرما درجه یک به کشور های دیگر انجام می شود. بهتر است شما قبل از خرید این کالا به کیفیت آن دقت و توجه زیادی داشته باشید و اقدام به خرید محصولاتی کنید که از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد و شما بتوانید با خیال راحت برای مدت طولانی از این محصولات استفاده کنید بدون آن که تغییری در کیفیت و مرغوبیت اولیه محصول ایجاد شود این کالا قابلیت نگهداری برای مدت زمان طولانی را داشته و گزینه مناسبی برای خرید محسوب میشود. این هل از کیفیت درجه یک برخوردار است.

قیمت کارتن لمینتی

این نوع هل نیز از بهترین هل های بازار است. بسته بندی مناسب سبب می گردد تا این اطمینان حاصل شود که کالاهای صادراتی بدون هیچ ایراد و تغییری به بازار جهانی هدف می رسد. انتخاب از بین انواع بسته بندی مناسب سبب می گردد تا این اطمینان حاصل شود که کالاهای صادراتی بدون هیچ ایرادی به مقصد مورد نظر ارسال می گردد. دوست دارید زمانی که محصولتان به شما تحویل داده می شود، برندی که از آن خرید کرده اید روی کارتن پستی چاپ شده باشد یا خیر؟ یا حتی از فرآیند لمینت برای تولید کارتن مادر استفاده کرد. همانطور که بسته بندی هزینه زاست، از سویی دیگر موجب ایجاد ارزش افزوده در محصول می گردد که می تواند تا حدودی هزینه های مذکور را تعدیل نماید. برای بسته بندی های صادراتی که در اکثر موراد از پاکت های بسته بندی استفاده می شود که نسبت به دیگر نوع های بسته بندی دارای قیمت بسیار بالاتری است اما دارای ظاهر شیک، مقاومت بالا و استفاده کاربردی و آسان است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کارتن با چاپ اختصاصی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما