4 Lies آشنایی با سپتیک تانک امنیتی Tell

septic tankیکی از ترفندهایی که باید امتحان کنید این است که زبان جدیدی در ویرایش های خود بسازید. جدای از زبان شناسی ضعیف، ریشه شناسی ها نیز یک تمرین سرگرم کننده برای انتخاب کلمه هستند. همانطور که انتخاب کلمه خود را گسترش می دهید و وزن هر کلمه را در نظر می گیرید، بر روی هدف قرار دادن احساسات دقیق در توصیفات و زبان مجازی خود تمرکز کنید. یک مثال عالی از یک کلمه اختراع شده عبارت "دریای تاریک شراب" است. درک این اختراع نیاز به کمی تاریخ دارد. به طور خلاصه، هومر دریا را به عنوان "οἶνοψ πόντος" یا "شرابی" توصیف می کند. پس «تاریک شراب» ترجمه‌ای شاعرانه است، نوعی کنجکاوی برای راز دریا.

تصفیه فاضلاب چیست؟

نمونه ای از زبان باشکوه شعر "در دفاع از شهرهای کوچک" اثر الیور د لاپاز است. وقتی به تاریخچه واژه‌های وام می‌گردید، زبان انگلیسی فوق‌العاده جالب است! یکی از دلایلی که زبان انگلیسی تا این حد بزرگ و ناسازگار است این است که از هر زبانی کلمات را به عاریت می گیرد.

Introduction To Septic Tank

در یک شعر، من عشق را به عنوان "فرانکنشتاین" توصیف می کنم. "با استفاده از این فعل ساخته شده هیولایی به جای "بخیه"، نگرش شعر نسبت به عشق بسیار واضح تر می شود. سوال رایجی که نویسندگان می پرسند این است که یکی از راه های تجدید نظر برای انتخاب کلمه چیست؟

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

این نوع نکته به بهترین وجه از طریق مثال های انتخاب کلمه نشان داده می شود. ممکن است متوجه شوید که این یک جنبه تأثیرگذار در انتخاب کلمه شماست. ریشه شناسی کلمات را آزمایش کنید و ببینید چگونه بر حال و هوای نوشته شما تأثیر می گذارد. سعی کنید شعر یا حتی جمله ای بنویسید که حال و هوای خاصی را از طریق کلماتی که آن کلمه را به ذهن می آورد، برانگیزد.

چالش ساختن حال و هوا، جاذبه و صداقت این شعر را تولید می کند. به منظور کمک به گرانش کار خود را انجام دهد، تصفیه خانه فاضلاب معمولاً در یک منطقه کم ارتفاع قرار دارد و شبکه فاضلاب اغلب از بستر نهرها و نهرها (که به طور طبیعی به سمت پایین سرازیر می شوند) به سمت نیروگاه می رود. تصفیه فاضلاب ممکن است در محل یا با لوله کشی آب به یک تصفیه خانه بزرگ انجام شود.

سپتیک تانک – لطفا بر روی صفحه وب بعدی کلیک کنید – ها ظروف بزرگ و ضد آب هستند که برای تصفیه فاضلاب برای آب خاکستری و پسماند جامد طراحی شده اند تا ته نشین شوند و تحت فرآیند جداسازی قرار گیرند در حالی که باکتری های بی هوازی روی ذرات زباله کار می کنند. در یک سناریوی ایده آل، تنها فاضلاب وارد سیستم سپتیک می شود.

با ما تماس بگیرید، ما اینجا هستیم تا به حل همه نگرانی های سیستم سپتیک شما کمک کنیم. می توانید سعی کنید مقدار آبی را که به سیستم وارد می کنید کاهش دهید. 2. کلماتی که این احساس به وجود می آورد چیست؟

حال و هوای فشرده و سنگین نوشته به دلیل کنار هم قرار گرفتن کلمات مردانه و زنانه در شعر وجود دارد. شعر مملو از توصیف‌های تنش‌آمیز است، مانند «مرگ حیوانات و یونجه سفت‌شده» و «شلوارهای پوشیده از نفت و گازوئیل» که شهر کوچک را رواقی و مردانه نشان می‌دهد. احساسات دوسویه شعر نسبت به زادگاه های کوچک خود را از طریق حال و هوای نوشته نشان می دهد.

1. چه حالتی را می خواهید ایجاد کنید؟ 2. چه کلماتی احساس می کنند که این حالت را برمی انگیزند؟بنابراین «شراب تاریک» ترکیبی شاعرانه از کلمات است که به تحلیل ادبی فشرده می انجامد. چرا به طور خاص "شراب تاریک"؟ شاید به این دلیل که مانند دریا، شراب ما را تغییر می دهد. شاید چشمان دریا تیره باشد، زیرا چشم ها اغلب با شراب تیره می شوند. شاید دریا مانند یک صورت، وارونگی، بازتابی از خود باشد.

همانطور که افعال غیر معمول عمل و سبک داستان شما را برجسته می کنند، اختراع کلماتی که وجود ندارند نیز می تواند دیکشنری قدرتمند ایجاد کند. اگر زبان را در یک لحظه مهم ایجاد کنید، ممکن است بتوانید چیزی را برجسته کنید که زبان فعلی ما نمی تواند آن را برجسته کند.

What is the choice?

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.