3 سوال توصیه می شود در مورد ماساژ بپرسید

ماساژ سوئدی نوع معمولی از ماساژ است که بسیاری از ما با آن آشنا هستیم — ورز دادن با انگشتان و دست ها، در درجه اول. سپس، از شریکتان بخواهید از روغن یا لوسیون استفاده کند و گردن و شانه های شما را با استفاده از انگشتان مالش دهد تا با حرکات دایره ای کوچک فشار ملایمی وارد کند. سپس بعد از مدتی، هر هفته رفتن به خواربارفروشی به یک کشش کامل تبدیل می شود و صبح ها تبدیل به شما می شود که منتظر نوبت خود برای استفاده از دوش هستید. انداختن کمی پول اضافی به پیشخدمت، تحویل‌دهنده، راننده تاکسی، کوله‌بر خواربارفروشی، مرد متحرک یا ماساژور، نشانه سخاوت است. او فقط می تواند تصور کند که چگونه وقتی جعبه را باز می کند، فریاد شادی خواهد داد. اینها اغلب بمباران می کنند، زیرا گیرنده از آن سود کمی می برد.

پس از اتمام مدرسه ماساژ درمانی، او تصمیم گرفت به دنبال فرصت های پیشرفته آموزش مداوم باشد که او را قادر می سازد عشق خود را به سفرهای بین المللی درگیر کند. در آینده ای نزدیک، آنها ممکن است بتوانند کارت پرواز و پاسپورت شما را برای یک پرواز بین المللی در کمتر از یک ثانیه، به سادگی با نگاه کردن به آن اسکن کنند. برنامه Happy Flow شرکت هواپیمایی هلندی KLM در حال حاضر از نرم افزار تشخیص چهره برای شناسایی پروازها و سرعت بخشیدن به آنها از طریق تحویل چمدان، چک های مهاجرت و سوار شدن در پروازهای بین المللی استفاده می کند. فرآیندهای طبیعی بدن می تواند پوست صورت را کدر کند. برای مبارزه با این نگرانی‌های مراقبت از پوست، جیمی از زرادخانه تکنیک‌های ماساژ درمانی و روغن‌های ضروری خود بیرون می‌کشد تا سلامت کلی مهمانانش را بهبود بخشد. شما نیازی به روغن های خاص یا محیط موسیقی آرام بخش و رایحه های گل نخواهید داشت. مراقبت از صورت. صدای کدام یک از رایحه های معمولی را دوست دارید؟ در حالی که اغلب به ما دستور داده می‌شود که برای انتخاب ایده‌های هدیه احتمالی به آنچه که عزیزانمان می‌گویند توجه دقیق داشته باشیم، مراقبت لازم است. هایپرترمی باید با احتیاط زیاد و تحت نظارت پزشک انجام شود.

اما شما همچنین می دانید که چقدر می تواند آرامش بخش باشد.

برای انجام یک ماساژ عالی پا، ابتدا پاهای فرد را روی بالشی در دامان خود قرار دهید تا راحت باشند. و اگر تا به حال یک ماساژ خوب و کامل انجام داده اید، احساس "کار زیاد" را می دانید. اما شما همچنین می دانید که چقدر می تواند آرامش بخش باشد. صرف نظر از اینکه آیا یک ماساژ با احساس خوب، یک ماساژ کلاسیک یا یکی از بسته های ما را انتخاب می کنید. با بیش از 25 سال تجربه به عنوان یک ماساژ درمانگر مجاز، من معتقدم ماساژ بدن یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای خود انجام دهید. انتظار از یک ماساژور، حتی بهترین در جهان، برای تسکین سالها درد و ایجاد درد تنها در یک جلسه یک ساعته، درخواست بیش از حد از او است. هنگامی که عضلات ما به دلیل استرس فیزیکی یا احساسی منقبض می شوند، خون رسانی به ماهیچه ها کاهش می یابد و باعث درد می شود.

سر که بین 10 تا 20 پوند وزن دارد، توسط پشته ای از هفت استخوان کوچک به نام مهره حمایت می شود و توسط 32 عضله پیچیده در جای خود نگه داشته می شود. دست راست خود را روی سمت راست سر قرار دهید و سر خود را روی دست خود فشار دهید (مثل اینکه می خواهید گوش راست خود را به شانه راست خود بیاورید)، اما از دست خود برای مقاومت در برابر حرکت سر خود استفاده کنید. در حالی که سعی می کنید سر خود را به عقب فشار دهید، هر دو دست را به پشت سر خود فشار دهید. با دستان خود در برابر حرکت سر خود مقاومت کنید.

در حالی که سعی می کنید سر خود را بچرخانید تا روی شانه راست خود نگاه کنید، دست خود را به سمت راست صورت خود فشار دهید. از دست خود برای مقاومت در برابر حرکت چرخشی استفاده کنید. همانطور که نگاه اخیر ما به این ایده نشان داد، Poppi مفاهیم بسیار قانع کننده ای را ارائه می دهد. خط هوایی خیالی Poppi ایجاد یک شرکت طراحی است که هدف آن ترغیب به نوآوری ماساژ چشم درد (ادامه مطلب را بخوانید) در صنعت است. یک طرح از آب استفاده می کند، اما کاربران کاملاً خشک می مانند. همچنین باید یک تمیز کردن کامل در شب انجام شود، و همه چیز باید در هوا خشک شود.

از ماساژ استفاده کنید.

اگر پوست خشک یا معمولی دارید، روغن هایی مانند اسطوخودوس و یاس توصیه می شود. اگر پوست حساسی دارید، نباید بیشتر از یک بار در ماه بخارپز کنید و اگر اگزما دارید، اصلا نباید بخارپز کنید. روی فرم بودن. هر چه به طور کلی قوی تر و انعطاف پذیرتر باشید، کمتر از گردن درد رنج خواهید برد. و این درد باعث می شود که عضلات بیشتر منقبض شوند. از ماساژ استفاده کنید. ماساژ می‌تواند به کاهش تنش ماهیچه‌ها و تسکین موقت کمک کند و ممکن است به خواب بهتر شما کمک کند.

فقدان انگیزه یکی از مهمترین قاتلان ورزش است، اما عضویت در یک باشگاه ورزشی می تواند کمک کننده باشد. ترک سیگار – ترک سیگار یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای بهبود سلامت خود انجام دهید. تحقیقات نشان داده است که استرس مزمن می تواند منجر به مشکلات متعدد سلامتی شود. پس از فعالیت: سن، فعالیت بیش از حد، عدم تحرک بیش از حد و آسیب های قبلی همگی می توانند منجر به سفتی و درد بعد از ورزش شوند. در فیزیوتراپی و کاردرمانی برای تسکین درد و بهبود گردش خون استفاده می شود. و سطح داروهای ضد انعقاد خون – که برای جلوگیری از خونریزی در حین زایمان طراحی شده اند – به طور طبیعی افزایش می یابد. در واقع همیشه منطقی است که خوردن آنها سطح قند خون را افزایش می دهد. درمان‌های خانگی در صفحه بعد می‌تواند به شما کمک کند چرخه تنش-درد را بشکنید و عادت‌های جدیدی بیاموزید که از ایجاد تنش در وهله اول جلوگیری می‌کند. از یک تشک سفت استفاده کنید و سر خود را در راستای ستون فقرات خود نگه دارید. ابتدا و واضح‌تر از همه، می‌توانید از آن برای پاسخ دادن به سؤال «چه کار می‌کنید؟» استفاده کنید. مطمئناً ممکن است با افراد معدودی مواجه شوید که ممکن است نیاز داشته باشند که جزئیات کمی را روشن کنید، اما مطمئناً آنها را از دست نخواهید داد.

ماساژدرمانگر شما ممکن است در حین ماساژ شما موسیقی پخش کند یا با شما صحبت کند، اما اگر سکوت را ترجیح می دهید می توانید به او بگویید. آیا می توانیم حداقل بازی مورد علاقه من را انجام دهیم؟ این بازی وعده می دهد که بدون هیاهو و سر و صدا برای ایجاد یک برشی که شما آن را کمتر از حد عالی می دانید، به ته موضوع بپردازید. عطرهای شرقی یا عجیب و غریب سنگین و خوشبو هستند – وانیل و مشک را در نظر بگیرید – که با بوی علف بریده شده (که بوی تازه ای دارد) در تضاد هستند.

فکر می کنم خانواده ام دیوانه شده اند. اکثر امکانات اتاق‌های خصوصی ارائه می‌دهند تا ساکنان بتوانند مکان ویژه‌ای برای سرگرمی خانواده و دوستان داشته باشند، یا مناسبت‌های خاص مانند تولد و سالگرد را جشن بگیرند. رونق آب بطری شده، در حالی که هیدراتاسیون را رایج کرد، همچنین باعث هجوم عظیمی از بطری های پلاستیکی شد که به محیط اطراف ما ریخته می شوند، که به مواد شیمیایی خاصی مانند فتالات ها اجازه می دهد تا به زمین، آب و بدن ما نفوذ کنند. اما او می‌گوید که آنها «کاملاً هوشمندانه» در 12 جراحی بعدی نمونه‌برداری کردند و نمونه‌ها را منجمد کردند تا آب را در بافت‌ها حفظ کنند. یک سر دوش قابل جدا شدن می تواند به تمرکز آب روی مفاصلی که مخصوصاً ممکن است سفت شوند کمک کند.

گردن درد شما با تب، سردرد و دردهای عضلانی همراه است.

تمرینات گردن انجام دهید. دو نوع ورزش گردن می تواند به کاهش و پیشگیری از گردن درد کمک کند: تمرینات دامنه حرکتی ملایم و تمرینات ایزومتریک. تمرینات ایزومتریک در مقابل مقاومت اما بدون حرکت دادن سر انجام می شود. هشت عصب که احساسات (از جمله درد) را منتقل می‌کنند و چهار شریان اصلی که خون را حمل می‌کنند، از گردن عبور می‌کنند و سر را با شانه‌ها، سینه و بازوها متصل می‌کنند. گردن درد شما با تب، سردرد و دردهای عضلانی همراه است. البته برخی از گردن دردها ناشی از آسیب یا بیماری است، اما اکثریت قریب به اتفاق گردن درد ناشی از تنش عضلانی ساده است.

برای یادگیری در مورد کاهش اسپاسم عضلانی، به درمان های خانگی برای درد عضلانی بروید. وضعیت بدنی خوب را تمرین کنید. وضعیت وضعیت بدن بیش از آنچه مردم تصور می کنند با گردن درد ارتباط دارد. سعی کنید این وضعیت را در طول روز حفظ کنید. اگر به دلیل آلرژی، ناراحتی معده یا هر دلیل دیگر نمی توانید این داروها را مصرف کنید، استامینوفن را امتحان کنید. این التهاب را آرام نمی کند، اما باید به تسکین درد کمک کند. حتی ممکن است بخواهید کاربرد حرارتی خود را با چند دقیقه درمان سرد دنبال کنید. Clair Davies توصیه می کند که روی آنها با 6 تا 12 ضربه خوب چندین بار در روز کار کنید و در کمتر از 2 هفته شاهد بهبودی خواهید بود، حتی برای ضربه های واقعا بد. لایه برداری به سادگی به معنای از بین بردن لایه بیرونی سلول های مرده پوست است تا سلول های شاداب تر بتوانند جای آنها را بگیرند. اما شاید بهتر باشد افکار خود را به موارد موجود در لیست هدیه عزیزانتان معطوف کنید.

به آرامی سر خود را تا جایی که می توانید به سمت راست بچرخانید، نگه دارید و آن را به مرکز برگردانید. چندین فیشال انجام دادم و ماساژ در اینجا بسیار عالی بود. اگر نوروپاتی – بی حسی، سوزن سوزن شدن یا درد – در دست و پا دارید، ماساژ درمانی می تواند مفید باشد. درد شما نتیجه یک آسیب است یا ممکن است باشد. ماساژ درمانگر ممکن است قبل از انجام ماساژ بارداری نیاز به رضایت کتبی از پزشک و معافیت از مسئولیت شما داشته باشد. قبل از انجام تمرینات، گرمای مرطوب را به گردن بمالید. شنا یکی از بهترین تمرینات همه جانبه برای تقویت گردن و کمر است.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ