یلمحمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی‌کشد

[ad_1]

یحیی گلمحمدی بعد از دیدار پرسپولیسی گلمحمدی که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت: بازی رایم و به کادر فنی قطعات رمز میگویم، چون تیمی ساخته شده که فنی و تاکتیکی بازی می کند. بازی کردن مقابل این تیم،ار خیلی سختی است.

وی افزود: آنها هم موقعیت را دارند اما ما باید از موقعیت استفاده کنیم. در دقایقی از بازی، تحت فشار بودیم و به نظرم باید بیشتر پاسخ می‌دادیم تا بازی را کنترل کنیم. .اید خیلی هماهنگ نبودیم، اما از بچه‌ها تشکر می‌کنم که برای این کار زحمت کشیدند.

از سوی دیگر، از سوی دیگر، از سوی دیگر: دو بازیکنی که به زمین آمدند و گل زدند، انرژی زیادی کمک کرد و این انرژی را به آنها کرد تا گل بزنند. وقتی تیم می‌برد، همه تیم برده و وقتی ببازد، باخت برای من است. از همه تشکر می کنم که مشکلات را تحمل می کنند.

اولین روز از روز اول استقلال با تیمی تقویت شده و تیمی خوب و با احترام است. .نها برای هر تیمی می‌توانند مشکل‌ساز شوند و در این فصل به بردهای خوبی رسیده‌اند. ما این فصل در نقل و انتقالات به خاطر مشکلات قوی ظاهر نشدیم، اما پا پس نمی‌کشیم. برای اولین بار در روز حرکت

وی در شرایط خاص رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت به پرسپولیس گفت: این دیدار، بازی اول رامین بود و عملکرد خوبی داشت، اما هنوز جا بهتر از این است. از نظر بدنی و تاکتیکی شرایطش ایده‌آل نیست، اما این بازی‌ها کمک می‌کند، رفتن بهتر است.

مدیران پرسپولیس در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات در روند تیمش خواهد داشت یا نه، بررسیان کرد: برخی اتفاقات، مختصر فوتبال ایران است; ًاً توجهی به این مسائل ندارم، چون خودمان بحث‌های بزرگ و کوچک فنی و غیر فنی داریم. هر کس بخواهد رئیس فدراسیون باشد، ما بخواهیم روی کار خودمان باشد وه .اری به این کارها ندارم و کار خودمان را انجام می‌دهیم.

گل‌محمدی همچنین در نشست خبری خود گفت: بازی رامان سخت کرده بودیم، به اخطا شکلی که تقم قبل داشت را به نمایش بگذار و بازی همیشگی را به خاطر پرس حریف یا روحی – روانی و جسد نشان دهد. حریف ما را خیلی تحت فشار گذاشت و بازی می‌توانست مساوی تمام شود و حتی آنها برنده شوند. مقداری نسبت به این مسئله حساس‌تر و نگران‌تر باشیم. بازی امروز درس خوبی برای ما بود تا بیشتر روی نقاط ضعف و قوت‌مان پی ببریم و باید روی کارهای تیمی کار این دیدار می‌تواند در آینده بیشتر به پرسپولیس کمک کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. بازی راحتی نبود و ذهنیت می برد بازیکنان بیشتر از بحث های

وی درباره اظهارات رشید مظاهری مبنی بر ضد پرسپولیس با او گفت:دانم چه چیزی بگویم. خودم با او صحبتی نکردم و شاید آدم‌های اطرافش که دوست او به پرسپولیس بیاید، صحبت کرده است از طرف ما صحبتی با مظاهری نبود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اظهارات رضا درویش در مورد حضور خارجی گفت: گرفتن بازیکن خارجی در مقطع خارجی سخت است چون هیچ تیمی بازیکن خوبش را به تیمی دیگر نمی دهد، چرا که هزینه هانگفت برای گرفتن رضایتنامه بدهید. یسری بازیکنان آزاد در بازار هستند که کیفیت آنچنانی ندارند. بازیکنی را از روی فیلم دیده‌ایم و قرار است چند جلسه او را از نزدیک ببینیم. بازیکن مدنظر روزمه بدی ولی باید بدانیم در چه شرایطی است. این شرط را برای بازیکن گذاشته‌ایم تا بدانیم چه وضعیتی دارد.

دل‌محمدی در واکنش به عدم گلزنی‌ عبدی درخط حمله پرسپولیس را یادآور شد: مهدی بازیکن خطرناکی است و روی گلی. با این حال انتظارم از عبدی زیاد است. بازیکن ممکن است روز بدی داشته باشد و فکر کنم عبدی روز جذابی نداشت. .امد پاکدل اما، پرانرژی وارد زمین شد و گل بزند که به او و حس خوبش می‌گویم.

گل محمدی داسخ به این سوال که آیا نسبت به بازی ضعیف رفت یا قوی تر بازی در اراک شرایط خودش را دارد. قیمت به عنوان تیم میزبان شرایط بهتری دارد. در بازی رفت، شرایط فنی فنی نداشتیم. تیم اراکی‌ها واقعا تیم خوب و یکدستی دارند و در ارسال‌ها خطرناک هستند. تیمی نیست که به راحتی ببازد و مقابل سپاهان و استقلال امتیاز گرفت و افق پرسپولیس امتیا مسابقات امسال مسابقات لیگ بوده است.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما