ژاوی: سخت است ولی شاید قهرمان هم شدیم! – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812917 |
09 اسفند 1400 ساعت 02:11 |
25,858 بازدید |

9
دیدگاه

جو بارسا عالی است

ژاوی هرناندز هیچ احتمالی حتی قهرمانی بارسا در لالیگا را رد نمی کند.

به گزارش “ورزش سه” در بازی پایانی شب سوم از هفته بیستوششم لالیگا، امشب تیم های فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند و بارسلونای میزبان این بازی را با نتیجه 4-0 به سود خود پایان دادند.

پییر امریک اوبامیانگ در دقیقه 37، عثمان دمبله در دقیقه 73، لوک دیونگ در دقیقه 90 و ممفیس دپای در دقیقه 3 + 90 گلهای این بازی را برای تیم تحت هدایت ژاوی به ثمر رساندند تا این تیم برای سومین بار متوالی حریفانش را با چهار گل. در هم بکوبد.

بارسلونا پیش از این بازی ناپولی را در دور برگشت پلیآف به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا 4 بر 2 شکست داده بود و پیش از آنهم والنسیا را در مستایا در هفته بیستوپنجم لالیگا با نتیجه 4 بر یک مغلوب کرده بود. با احتساب برد 4 بر 2 مقابل اتلتیکومادرید، این چهارمین پیروزی چهار

ژاوی هرناندز سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت: « انتظار چنین تحولی را داشتم چون خیلی خوب کار کردم و در تیم حس مثبتی وجود داشت. امشب بیلبائو حریفی بود و خیلی خوب دفاع می کرد. برای قطعی پیروزی دچار سختی شدیم ولی در دقایق پایانی انتخابیم سه گل دیگر بزنیم و پرونده بازی را با

اصلاً به حریف موقعیت نمی دهد و پس از اینکه توپ از دست می رفت نیز به خوبی پرس کرده و توپ را پس می گرت. در هفته های اخیر روی همین شیوه بازی تمرین کرده بودیم و حالا نتیجه اش را می بینیم. با هواداران نیز به خوبی ارتباط گرفته ایم و از این بابت خیلی خوشحالم. »

ژاوی ادامه داد:«بازیکنانی به تیم اضافه شد که تفاوت ها را رقم می زنند. اینجا از تیم فقط خبر خوب به گوش می رسد و جو تیم عالی است. »

تمدید با دمبله: « این به خودش و باشگاه ارتباط دارد. از دمبله دفاع کرده ام چون یک حرفه ای واقعی عمل کرده است. خوب تمرین می کند و در زمین هم تفاوت ها را رقم می زند. او را در بهترین فرم می بینم. امشب همان دمبله ای را دیدم که دوست داشتم. »

پدری: « او در واقع هیچ توپی را از دست نمی دهد و خیلی ساده و روان بازی می کند. یدری خطوط را عالی پوشش می دهد و بسیار شبیه به اینیستاست. در دنیای فوتبال ،استادهایی چون پدری زیاد. »

شانس قهرمانی: «هیچ احتمالی را رد نمی کنم. د ن ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ی ر ی ی. ما فعلا چهارم هستیم و هدف این است که به رتبه سوم برسیم. سپس رتبه دوم و اگر بشود، رتبه اول. »

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما