چه داروهایی برای مقابله با اومیکرون در فرانسه استفاده می‌شود؟

[ad_1]

ماه گذشته با اوج گرفتن اومیکرون در فرانسه، مقامات بهداشتی این کشور استفاده از درمان را برای مقابله با این سویه مجاز دانستند و در عین حال تاثیرگذاری دو درمان از سه دارویی که پیش از این مجوز گرفته شده بود در مقابله با اومیکرون رد و کنار گذاشته شده بود. شد.

به گزارش یورونیوز ; روش درمانی سوتروویماب » آنتی‌بادی‌های مونوکلونال در واقع مولکول‌های تولید شده در آزمایشگاه هستند.

از سوی دیگر فرانسه از درمانهای قبلی تنها داروی شرکت آسترازنکا با نام «اووشلد» (Evushheld) را در مقابل سویه اومیکرون درمان کرد و در سبد درمانی کشور برای مقابله با این سویه نگاه داشت. این دارو به پیشگیرانه به‌ویژه در افرادی که بدن آن‌ها را به واکسیناسیون مقاوم می‌کند، می‌شود. همچنین نشان داده است که واکنش‌های تشخیصی به واکسن‌ها از این دارو می‌تواند استفاده شود این دارو شامل دو نوع پادتن مونوکلونال است که به صورت دوطرفه وارد بدن فرد می‌شود.

با توجه به اینکه “اووشلد” جنبه دارد بنابراین این دارو ساخت شرکت بریتانیایی گلاکسواسمیتکلاین (GSK) برای افراد بالای 12 سال است که به ویروس‌ها مبتلا می‌شوند و در معرض خطر قرار می‌گیرند که به نوعی شدید آن می‌شوند.

اومیکرون برخی از درمان‌ها را منسوخ کرده است

طبق مقامات گفته فرانسوی «سوتروویماب» ظرف پنج روز پس از شروع علائم باید تجویز شود و به صورت وریدی اس

داروی اپرو (Ronapreve), محصول شرکت داروسازی «روش،» پیش از این برای سویه دلتا در تجویز رون میشد، اما مقامات بهداشتی این کشور گفتند که این دارو در مقابل سویه اومیکرون تأثیری ندارد. از سوی دیگر داروی شرکت ایلای لی‌لی شامل پادتن‌های مونوکلونال بیز به طور کامل برای در

پاکسلووید فایزر در فرانسه

پس از داروی دارویی اروپا در تاریخ 1 ژانویه مجوز مصرف قرص «پاکسلووید» (Paxlovid) شرکت داروسازی فایزر را صادر کرد، فرانسه بهعنوان اولین کشور اروپایی این قرصها را از چند روز پیش بهعنوان گزینه دیگری برای درمان بیماری و سویه اومیکرون وارد بازار دارویی کرد. خود کرد و از جمعه اولین بار می‌توان از این دارو استفاده کرد.

این قرص برای درمان افراد در معرض خطر در نظر گرفته شده است که باید پنج روز پس از بروز علائم به منظور جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و تبدیل شدن بیماری به نوع شدید و مرگبار بیمار مصرف شود.

با وجود محدود داروها برای آب و همچنین درمان بیماری کوید -19 مقامات بهداشتی فرانسه بارها کرده اند که هیچ دارویی نمی تواند اعلام کند برای واکسیناسیون باشد.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما