وکیل دیوان عدالت اداری گروه وکلای پارسا

از مهارت های کاری ایشان وکالت در امور مالی و مالیاتی، مسائل قضایی و حقوقی است. از افتخارات مهم ایشان، نگارش بیش از 6000 لوایح و دادخواست های مرتبط با امور دیوان عدالت اداری (امور اراضی شهرسازی، امور گمرکی، مالیاتی و معادن، امور تامین اجتماعی، امور اداری و استخدامی است. در صورت نیاز به کمک حقوقی در زمینه حقوق اداری در ایران، وکیل دیوان عدالت اداری در خدمت شماست. این وکیل متخصص می تواند در مورد طیف وسیعی از مسائل حقوق اداری از جمله اختلافات بین افراد و سازمان ها یا مقامات دولتی مشاوره و وکالت ارائه دهد. رای صادره در این زمینه معمولا قطعی و لازم الاجرا می باشد و دیگر در هیچ ارگان یا سازمانی قابل رسیدگی دوباره نمی باشد.

از زمان صدور رای نهایی، طرفی که محکوم شده است باید ظرف مدت زمان یک ماه نسبت به اجرای حکم مورد نظر اقدام کند. از آنجایی که اجرای این حکم از نظر دیوان عدالت بسیار اهمیت دارد، بررسی آن به اجرای احکام سپرده می‌شود؛ به این صورت که اجرای احکام محکوم علیه را ملزم به اجرای حکم می‌کند تا در بازه زمانی یک ماهه دستور دیوان اجرایی گردد. همانطور که گفتیم دیوان عدالت اداری به منظور حفظ حقوق مردم در برابر واحدها و تصمیمات دولتی فعالیت می‌کند. در صورتیکه مصوبه اجرا شده ای در هر یک از ارگان‌هایی که زیر نظر دولت فعالیت می‌کنند بر خلاف قانون باشد، می‌توان علیه آن به دیوان عدالت اداری شکایت کرد.

در دیوان عدالت اداری باید شکایت خود را مطرح کنند، اما باید توجه داشته باشیم که دیوان عدالت اداری با دادگاه متفاوت است، در این جا طرف مقابل دعوی، یک نهاد دولتی است که حتما وکیل کارکشته دارد. گروه تخصصی وکلای دیوان در این رابطه آماده ارائه تمامی خدمات حقوقی و قبول پرونده در زمینه های دیوان عدالت اداری و دیوان عالی برای شما عزیزان می باشند . گروه تخصصی وکلای دیوان یکی از حرفه ای ترین گروه های وکلا در سطح دیوان عدالت اداری در ایران می باشد. این گروه تخصصی دارای ده سال سابقه کار حرفه ای در این زمینه بوده و متشکل از چندین وکیل متخصص، بنام و حرفه ای در دیوان عدالت اداری می باشد .

این نوع دفاعیات، نیازمند این هستند که وکیل مربوطه به طور کامل از روند رسیدگی در شعبه های مختلف دیوان عدالت اداری، آگاهی داشته باشد. وکیل دیوان عدالت اداری توانایی رسیدگی به پرونده هایی را دارد که مرجع ذی صلاح رسیدگی به انان، دیوان عدالت اداری است. چنین وکیل متخصصی دارای مهارت و تخصص بیشتری در زمینه رسیدگی به چنین پرونده هایی می باشد و با تکیه بر تجربه و تخصصی که دارد، روند دادرسی پرونده را تسریع می بخشد. دیوان عدالت اداری اصلی ترین نهاد و مرجع رسیدگی به انواع تخلفات اداری و قانونی است. در واقع این مرجع محل اصلی رسیدگی به انواع بی قانونی های ضابطین قانون – شخصیت حقیقی یا حقوقی – است.

مشاوره با بهترین وکیل دیوان عدالت اداری، الزامی است و نیاز دارد تا با یک وکیل متبحر و متخصص در این زمینه کمک و راهنمایی خواسته شود. پیش از مشاوره گرفتن از بهترین وکیل دیوان عدالت، در ابتدا از توانایی های او اطلاع پیدا کرده و سپس به او اعتماد نمایید. در جلسات مشاوره می توانید به این نتیجه برسید که پرونده شما تا چه درصد احتمال موفقیت آن بیشتر خواهد بود و از طرفی می توان در مورد جزییات پرونده و سوالاتی که در این خصوص پیش می آید با وکیل مورنظر خود صحبت نمایید و از او راه حل هایی را با توجه به مشکلات مربوط به پرونده خود دریافت نمایید. به طور کلی مشاوره تخصصی با یک وکیل دیوان عدالت، پیش از انعقاد قرارداد، می تواند بسیار مفید بوده و مزیت های زیادی را برای موکل به همراه داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران سالهاست که مشغول به کلیه فعالیت حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است و بسیار موفق در کار و حرفه وکالتی خود می باشد.

در پاسخ به این افراد می ‌توان گفت که هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری تعرفه خاصی ندارد و به طور کامل بستگی به توافق وکیل و موکل دارد. زیرا در برخی موارد ممکن است روند رسیدگی به پرونده طولانی تر و همچنین پیچیدگی بیشتری داشته باشد. همچنین میزان تحصیلات وکیل نیز می تواند تاثیر بسزایی در در تعیین این هزینه داشته باشد.

مزایای وکلای متخصص عدل داد

هدف ما در برترین وکیل، معرفی بهترین و مجرب ترین وکلای دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، مهاجرت و … در سراسر ایران می باشد. آقای محمدعلی مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود. این مراجع زیر نظر قوه مجریه بوده و حتی اعتراض به این آرا نیز در صلاحیت دادگستری نمی باشد .این دسته از مراجع  مانند هیئت حل اختلاف کارگر و کارفرما  ، کمیسیونهای رسیدگی کننده و…….. با راهنمایی مناسب از یک وکیل با تجربه، شانس خود را برای برنده شدن در پرونده خود در دادگاه افزایش می دهید. بعضا مشاهده شده است مشاوره حقوقی توسط اشخاصی ارائه شده اند که تازه در حال تحصیل در رشته حقوق می باشند .

درچنین شرایطی تا زمانی که رای صادر نشده است و رسیدگی در جریان است ، میتوانید دادخواست ورود ثالث بدهید و در پرونده دیوان به عنوان ثالث ذینفع وارد شده و از حقوق خود دفاع کنید. در ساختمان دیوان عدالت اداری ، برای واحد اجرای احکام ، شعبه هایی در نظر گرفته شده است . کمیسیون هایی که مطابق بند ۲ ماده ۱۰ قانون ، مانند کمسیون های رسیدگی به تخلفات اداری ، کمیسیون های مالیاتی ، هیات های حل اختلاف کارگر و کارفرمایی ، کمیسیون و شوراهای سازمان وظیفه عمومی (نظام وظیفه ) همگی کمیسیون های تخصصی هستند . با توجه حجم وسیع موضوعاتی که در دیوان عدالت اداری ، قابل طرح است ، بسیاری از مردم کشور ما ، با این مرجع سروکار داشته اند . بنابراین؛ با توجه به موارد ذکر شده، استخدام وکیل دارای تخصص لازم در این زمینه تاثیر بسزایی در حق متقاضیان خواهد داشت.

حضور در این مرجع عمومی اداری عموماً با توجه به موارد و نکاتی که مطرح شد الزامی نمی‌باشد و تنها در موارد ضروری و قابل تشخیص در قانون مورد تأیید می‌باشد، با این حال برای شما آدرس و شماره تلفن دیوان را قرار می‌دهیم که در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده نمایید. اگر حکم صادر شده بنابر نقض رای سازمان مطالبات باشد، دیوان موضوع مورد اختلاف را جهت رسیدگی مجدد به هیات تشخیص اعاده می‌نماید که البته این در خصوص نقض ماهوی می‌باشد و هیات باید مجدد به موضوع رسیدگی کرده و رای دیگری را صادر نماید. اما چیزی که در این جا مطرح است آن است که بعد از صدور رای در هیات بدوی و یا حتی تجدیدنظر سازمان تأمین اجتماعی،  طرفین حق اعتراض به این آرا را دارند.

می‌توانید با این موسسه حقوقی تماس گرفته و در مورد پرونده خود ابتدا به صورت تلفنی صحبت و بحث کرده و سپس در صورتی که به یک وکیل خبره نیاز داشته باشید، با آن قرار ملاقات بگذارید.دریافت مشاوره از این وب سایت رایگان بوده می‌توانید به صورت آنلاین یا تلفنی مشاوره خود را دریافت کرده سپس به صورت حضوری مراجعه کنید. این موسسه حقوقی در بیشتر زمینه‌های حقوقی فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات به موکلان خود است. مجموعه وکلای دیوان در تلاش است تا در سراسر کشور عدالت را اجرا کرده و از کسانی که برایشان مشکل پیش آمده دفاع کند.همچنین وکلای دیوان در سراسر کشور و در بیش از 22 استان کشور فعالیت داشته و آماده خدمات رسانی به هموطنان خود هستند. وکلای خبره در سراسر کشور در این موسسه حقوقی فعالیت کرده و بر روی پرونده‌های موکلان خود کار می‌کنند. از جمله خدمات این موسسه مربوط به مشاوره‌های آنلاین و خصوصی رایگانی است که می‌تواند تا حدی شما را با مشکل پیش آمده آشنا کند.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمانشاه + تضمینی و متخصص

ابطال مصوبات دولتی خلاف قانون یا شرع که خارج از حدود اختیارات مقام تصویب کننده باشد. رسیدگی به اعتراضات و شکایت از آرا و تصمیمات قطعی دادگاه‌های اداری و کمیسیون هایی مانند کمیسیون‌های مالیات ،هیئت حل اختلاف کارگر و کارفرما ، کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها منحصراً از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت آرا صادره با قوانین و مقررات. رسیدگی به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مستخدمان واحدها و موسسات مذکور در بالا و مستخدمان موسساتی که شمول این قانون نسبت به آن‌ها محتاج ذکر نام است و لشکری و کشوری از حیث تضییع حقوق استخدامی آنان.

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد. به طور کلی سازمانهای قضائی در ایران به سه دسته تخصصی ، عمومی و شبه قضائی تقسیم می شوند .

وکلای دیوان عدالت اداری

بدیهی ست از چنین وکلایی توانایی، مهارت و کارکرد بیشتری نسبت به دیگر وکلای رسمی دادگستری انتظار می رود. به عبارتی می توان گفت وکیل تخصصی برای دیوان عدالت اداری آمیخته ای از گرایشات حقوق عمومی و خصوصی و حتی گرایش حقوق اقتصادی می باشد. وکالت تخصصی دیوان عدالت اداری از برخی جهات با دیگر پرونده های جاری در دادسرا ها و دادگاه های انقلاب و عمومی تفاوت دارد، از همین جهت وکیل تخصصی دیوان عدالت اداری باید از تمامی این تفاوت ها اطلاع داشته باشد.

ذی نفع باید ظرف یک ماه از تاریخ ابلاغ اخطاریه دیوان، به مرجع صالح مراجعه و گواهی دفتر مرجع مزبور را مبنی بر طرح موضوع، به دیوان تسلیم نماید. در صورت درخواست رئیس دیوان یا هر یک از شعب دیوان، کلیه واحدهای دولتی، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی و ماموران آنها مکلفند ظرف یک ماه از تاریخ ابلاغ نسبت به ارسال اسناد و پرونده های مورد مطالبه اقدام نمایند و در صورتی که ارسال اسناد ممکن نباشد، دلایل آن را به دیوان اعلام کنند. در صورتی که طرف شکایت، شخص حقیقی یا نماینده شخص حقوقی باشد و پس از احضار، بدون عذر موجه، از حضور جهت ادای توضیح خودداری کند، شعبه او را جلب می نماید یا به انفصال موقت از خدمات دولتی به مدت یک ماه تا یک سال محکوم می کند. عدم تعیین نماینده توسط طرف شکایت یا عدم حضور شخص معرفی شده در مهلت اعلام شده از سوی شعبه دیوان، موجب انفصال موقت از خدمات دولتی از دو ماه تا یک سال است. سازمان ها، ادارات، هیئت ها و ماموران طرف شکایت پس از صدور و ابلاغ دستور موقت، مکلفند طبق آن اقدام نمایند و در صورت استنکاف، شعبه صادر کننده دستور موقت، متخلف را به انفصال از خدمت به مدت شش ماه تا یک سال و جبران خسارت وارده محکوم می نماید.

ویژگی وکیل دیوان عدالت اداری

برای پیگیری و ثبت شکایات خود، باید به سراغ یک وکیل حرفه ای در دیوان بروید تا پرونده تان به نحو احسن انجام شود. یک وکیل خوب دارای خصوصیاتی است که در تهران طلاق و وکلای دیوان، در معرفی وکیل برای مشاوره یا قبول پرونده، مورد توجه قرار می گیرد و به شما پیشنهاد می شود. از جمله این ویژگی ها، می‌توان به، بالا بودن دانش و اگاهی وکیل در پیدا کردن نقاط قوت و ضعف پرونده برای پیدا کردن راه های مناسب، رعایت اصول اخلاقی، داشتن هوش و خلاقیت، صداقت، انصاف، امین و راز دار بودن در قبال موکل، داشتن آرامش، برخورداری از فن بیان و قلم قوی، تجربه و تخصص و … این ویژگی ها باعث می‌شوند، وظایف یک وکیل دیوان عدالت اداری به نحو احسن، به انجام برسند. دفتر وکیل دیوان عدالت پایتخت مدت هاست کار خود را در زمینه انجام کلیه امور حقوقی آغاز نموده و با وکلای با تجربه و ماهر خویش به مراجعان در احقاق کامل حق و رسیدن به پیروزی در شکایات خویش یاری می‌رساند.

بهترین وکیل ملکی در کرج ⚖️ با +15 سال سابقه در سال

لطفا قبل از تماس تلفنی عکس یا تصویر یا اسکن اسناد و مدارک خود را به شماره تلگرام یا واتس آپ ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱ ارسال فرموده تا بتوانیم دقیقتر در خدمت شما باشیم بیاد داشته باشید اسناد در دیوان عدالت اداری حرف میزند! جهت مشاوره حقوقی با وکیل  تضمینی دیوان عدالت اداری  در خصوص پرونده های خود با ما تماس حاصل فرمائید . وکیل دیوان در مقام دفاع از حقوق موکلین می تواند به طرق مختلف در مورد اصالت اسناد تحقیق و بررسی نماید. با توجه به اهمیت وجود سند در دعاوی ملکی و ثبتی، وی در خصوص مندرجات سند، مرجع صادر کننده ، امضای سند، اثر انگشت، مهر و …. همچنین وکیل دیوان می داند امضای سند به عنوان یکی از ارکان تشکیل دهنده سند و مستند به مواد sixty three و sixty five قانون ثبت اسناد و املاک و ماده 2 قانون تجارت الکترونیک از چه جایگاهی در دعاوی ملکی برخوردار است.

دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد. دلائل و مدارک  ارسالی برای دیوان عدالت اداری به طور کلی عبارت است از هر مدرکی که فرد برای اثبات حقوق خود بدان اسنتاد می نماید و معمولا این دلائل و مدارک نقشی بسیار مهم در احقاق حقوق فرد دارند. مراجع عمومی براساس قانون یکی از مراجعی می باشند که صلاحیت رسیدگی به تمام موارد را دارند جز در مسائلی که در قانون برای انها مشخص شده است .

 • از آنجا که پرونده‌های قابل طرح در دیوان عدالت اداری بسیار تخصصی و پیچیده هستند، پیگیری پرونده توسط یک وکیل متخصص که علم کافی برای رسیدگی به پرونده را دارد، لازم است.
 • به این معنا می‌باشد که دادگاه وارد ماهیت دعوای طرح شده نمی‌شود و فقط مواردی نظیر صلاحیت دادگاه، سمت خواهان و ذی‌نفع بودن او را مورد توجه قرار می‌دهد؛ در واقع اگر به شکل تخصصی بخواهیم بگوییم شکلی بودن ناظر به تشریفات و اثبات دعوا دارد؛ مانند قانون آیین دادرسی مدنی.
 • دادگاه؛ یکی از مراجع تخصصی قضایی است که به استناد ماده ۱۷۳ برای رسیدگی و ساماندهی اعتراضات و شکایات مردمی از سازمان ها و نهادهای دولتی تشکیل شده و زیر نظر «قوه قضاییه» است.
 • هم اکنون جهت مشاوره رایگان با وکلای دیوان عدالت اداری با شماره ۰۹۱۲۹۳۵۳۴۷۰ و ۰۹۱۹۹۳۵۳۴۷۰ تماس بگیرید.
 • وکیل متخصص در حوزه دعاوی دیوان ،با عنایت به اینکه با آخرین تغییرات آشنا می باشد میتواند با استناد به رویه ی دیوان در موارد مشابه ،حقوق موکلین خود را به شایستگی استیفا کرده و مانع تضیع حقوق موکل، به جهت عدم اطلاع از رویه دیوان شود.
 • وکیل دیوان عدالت اداری یک کار تخصصی است که باید وکیل مجرب دیوان عدالت اداری آن را انجام دهد که ما در ادامه به صورت مفصل به اینکه دیوان عدالت اداری چیست و برای چه شکایاتی است می پردازیم.

در دعاوی دیوان عدالت ، باتوجه به اینکه ، در واقع شکایت  از سازمان دولتی و یا حاکمیتی است ، همینکه همان سازمان ، طرف شکایت قرارداده شده باشد ، کافی است . در این شرایط ممکن است شما شخصی باشید که رسیدگی اعتراض شاکی ، مرتبط با حقوق شما است . در نتیجه شما می توانید به استناد ماده ۵۵ قانون دیوان عدالت ، دادخواست ورود ثالث بدهید و به پرونده وارد شوید . بر اساس تجربه وکلای امور دیوان عدالت اترس ،هرچند که در دیوان عدالت اداری، رسیدگی غیرحضوری است ، اما مراجعه و تلاش برای گفتگو با قاضی پرونده و ارائه دفاعیات شفاهی می تواند ،بسیار موثر باشد.

وکیل دیوان عدالت اداری درست مانند تمامی وکلا باید دارای تحصیلات حقوقی و شرایط لازم از جمله پروانه وکالت باشند. دادنامه ۹۳۰۹۹۷۰۹۰۵۶۰۰۸۹۰  مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۲رای بدوینظر به محتویات پرونده و توجها به شکایت مطروحه اعتراض به دادنامه شماره….. از نظر هیات عمومی دیوان عدالت منظور از دادگاه دیوان صالح همانگونه که در دادنامه شماره ۵۳۷ مورخ ۱۳۶۹/۰۸/۱ هیات عمومی دیوان عالی کشور و دادنامه های ۲۵- ۲۴-۲۳مورخ ۱۳۷۰/۰۳/۰۷ و دادنامه شماره ۷۲ مورخ ۱۳۸۵/۰۲/۱۷ هیات عمومی آمده استفاده از لفظ مذکور در اصطلاح حقوقی به معنای دیوان عدالت اداری نبوده و محاکم دادگستری را صالح دانسته است.

 • در تبصره ذیل بند ۲۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری اصلاحی سال ۱۳۵۲ از تخلفی نام برده شده است که می توان به آن عنوان «دائر کردن واحد تجاری در محل های غیر تجاری» نام نهاد.
 • همچنین تمام اسناد و مدارک موجود را بررسی می کند و بعد از آن تمامی نتایج احتمالی ای که ممکن است اتفاق بیفتد را به موکل خود اعلام می کند.
 • نیلوفر کشاورز محمدیان وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران می باشند ایشان با توجه به آشنایی و سابقه فعالیت در این حوزه در تنظیم و تدوین دادخواست شکایات مردمی علیه سازمان و شرکت های دولتی خبره و با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکل خود در این زمینه به کار می برند.
 • در جایی که دیوان تشخیص دهد در پرونده‌ای که مطرح شده است از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰ اصلاً نیازی به صادر شدن حکم تخریب نبوده است.

اصل ۱۷۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی به منظور رسیدگی به اعتراضات مردم بابت اقدامات و مصوبات مقامات اداری که ازطرف دولت انجام شده باشد ،در صلاحیت دیوان عدالت میباشد. در این خصوص یک وکیل دیوان عدالت اداری که تخصصی در این حوزه و آیین دادرسی آن و همچنین آیین نامه ها و بخشنامه ها و تصویب نامه ها را داشته باشد، میتواند مطابق با ضوابط قانونی نسبت به احقاق حقوق موکلین خود به شایستگی اقدام نماید. وکیل دیوان عدالت با تسلط کافی و با همکاری سایر وکلای متخصص ،از جمله وکیل اداره کار، وکیل گمرکی ،وکیل تامین اجتماعی و…. طرح یک دعوای هوشمندانه در دیوان عدالت می تواند درصد پیروزی موکلین را در دعاوی دیوان  تا حد زیادی افزایش دهد، تا احقاق حقوق مردم در برابر تصمیمات و اقدامات و مصوبات دولتی به شکل مطلوبی حاصل گردد. افرادی که اعتراض و شکایتی علیه نهاد های دولتی دارند، شکایت خود را در دیوان عدالت اداری مطرح می کنند، اما از آن جایی که مطالعه پرونده دیوان کار افراد عادی نیست و تخصص و دانش کافی در زمینه حقوقی نیاز دارد، لازم است که وکیل دیوان، پرونده موکل خود را بررسی کرده و پیگیری های لازم را انجام دoهد. وکیل دیوان بر قوانین دیوان عدالت تسلط کامل داشته و به تمام تبصره ها و ماده های قانونی این سازمان آشنایی دارد.

وکلای دیوان عدالت اداری

در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. گروه وکلاى آریا دادیار از سال ١٣٨٩فعالیت حرفه اى خود را اغاز نمود و با استفاده از وکلاى مجرب و متخصص توانسته است در مدتى کوتاه در مسیر حرکت به سوى اهداف خود به سرعت پیش روى نماید. گروه وکلاى آریا دادیار بر این باور است که تحقق عدالت و احقاق حقوق موکلین در گرو دانش حقوقى و پایبندى به اخلاق حرفه اى است و در این راستا با تمام توان و با صداقت و به کارگیرى روش هاى خلاقانه به منظور ایجاد فضاى متعهدانه و امن براى موکلین تلاش مى نماید. اگر برای شما رای صادر شده است که شما نسبت به آن شکایت دارید و میخواهید به هیات های تشخیص سازمان تامین اجتماعی اعتراض داشته باشد، قانون گذار این کار برای برای شما فراهم کرده است که نسبت به آرای ایجاد شده شکایت داشته باشید. یکی دیگر از خدمات ویژه این موسسه حقوقی ارائه خدمات و مشاوره به موکلان خارج از کشور خود است.

 • کلیه آراء شعب بدوی دیوان به درخواست یکی از طرفین یا وکیل یا قائم مقام و یا نماینده قانونی آنها، قابل تجدیدنظرخواهی در شعب تجدیدنظر است.
 • با مراجعه به سایت وکیل دیوان عدالت اداری، می‌توانید فهرستی از بهترین وکلای دیوان عدالت اداری در تهران یا سایر استان‌های کشور را پیدا کنید و با توجه به منطقه جغرافیایی و محل زندگی خودتان یکی از وکلایی که توانسته پرونده‌های زیادی را به سرانجام برساند و نظرات خوبی از کاربران دریافت کرده، انتخاب کنید.
 • همچنین اگر مرجع مربوطه به خاطر عدم صلاحیت و یا سوء استفاده از اختیاراتی که دارد تصمیمی را اتخاذ کند و در صورتی که سازمانی از انجام برخی وظایف خودداری کند و همین امر باعث ضایع شدن حقی از اشخاص شود.
 • قانون اساسی ایران برای رسیدگی به دعاوی و شکایات اداری، دادگاهی عالی تحت عنوان دیوان عدالت اداری تاسیس نموده است .

•    در اختیار نداشتن وکیل دیوان عدالت اداری معتبر و با تجربه و عدم آگاهی از قوانین خسارات زیادی به شما وارد خواهد کرد. برای حل مشکلات پرونده خود  ابتدا با وکیل متخصص امور ملکی مذاکره حضوری داشته باشید. چنانچه خواهان ارتباط با بهترین وکیل ملکی و وکیل متخصص دیوان هستید، با ما تماس بکیرید. بنابراین وکیل پایه یک دیوان عدالت اداری می بایست به جای اینکه به تشخیص آن کمیسیون ها در دیوان تمرکز کند ، دفاعیات خود بر محور ایرادات فرآیند رسیدگی های کمیسیون را قرار بدهد . در چنین وضعیتی به کارگیری یک وکیل دیوان عدالت اداری که از مهارت و آگاهی کافی برخوردار باشد،لازم وضروریست.

البته دفاع در این دادگاه محدود به دادگاه بدوی نیست و بدیهی است که در دادگاه تجدید نظر که در آن حکم قطعی صادر می شود نیز باید دفاع به خوبی صورت بگیرد تا تظلم خواهی به نتیجه درست خود رسیده و حقی از شما زایل نگردد. فراموش نکنید که اگر قصد طرح دعوا از یک ضابط اداری دارد فرد مزبور باید در زمان انجام وظیفه یا در حین کار تخلف و خسارت مربوطه را به شما وارد کرده باشد در غیر این صورت باید همانند اشخصاص معمولی در دادگاه های عادی از وی شکایت نمایید. همانطور که در این مقاله گفته شد خدمات وکیل ماهر، رایگان نیست ولی در مواردی ممکن است حق الوکاله آخر کار با توجه به موضوع دریافت شود و یا به صورت اقساطی قرارداد منعقد گردد. یکی از وظایف اصلی یک وکیل کار، کمک به کارمندانی است که در محل کار با تبعیض یا آزار و اذیت مواجه شده اند. آنها همچنین نماینده کارفرمایانی هستند که با شکایت هایی که توسط کارمندان فعلی یا سابق تنظیم شده اند، روبرو هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، از جمله نحوه تماس رایگان آنلاین یا تلفنی، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

البته قابل ذکر است که در مواردی که قاضی تشخیص دهد در پرونده ابهاماتی وجود دارد که مانع از صدور رای شود به منظور رفع این ابهامات صلاح می داند که طرفین در دیوان حضور یابند که در چنین موردی بهترین وکیل دیوان عدالت ادارای در تهران می تواند به عنوان نماینده قانونی موکل خود در جلسه دیوان حاضر شود و از موکل خود دفاع کند. وکیل دیوان عدالت اداری در کرج، یک وکیل کرج است که صاحب صلاحیت حقوقی است که در زمینه رسیدگی به دعاوی و امور قضایی مرتبط با دیوان عدالت اداری فعالیت می‌کند. این وکیل‌ها متخصص در حقوق اداری هستند و تجربه و آگاهی لازم را در این زمینه دارند. به موجب بند یک از ماده ۱۰ قانون دیوان عدالت اداری، یکی از وظایف دیوان عدالت اداری این است که به شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی (شهروندان) و اشخاص حقوقی (مثلا شرکت های خصوصی) علیه تصمیمات و اقدامات دولت رسیدگی کند.

آقای مهراد نادعلی دارای بیانی شیوا و تسلط کلامی بالایی می باشد و همین موضوع سبب شده است تا بتواند از موکلینش دفاعیات خوبی را در دادگاه داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به تمامی قوانین مربوط به امور دیوان عدالت اداری تسلط داشته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری خوبی را به مردم ارائه می دهد و راهکارهای مناسبی را در جهت پیش بردن پرونده های حقوقی به مردم را انجام می دهد. ایشان به کلیه موضوعات دیوان عدالت اداری اشراف داشته و همچنین به عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است. آقای محمد امیر نجات دارای تسلط و تمرکز بر کلیه قوانین و مقررات حقوقی است و سوابق و تجربه ی بسیار خوبی در انواع دعاوی ها دارد.

 • آنها با ارائه مشاوره حقوقی، نظارت بر تدوین اسناد قانونی، نگهداری از منافع مشتریان و تدارک استنادهای قانونی، به دفاع از حقوق مشتریان خود می‌پردازند.
 • با مراجعه به دفتر می‌توانید ابتدا پرونده خود را شرح داده و سپس با خیال راحت وکالت خود را به آقا کریمی سپرده و از موفق شدن پرونده خود مطمئن شوید.
 • ایشان به کلیه موضوعات دیوان عدالت اداری اشراف داشته و همچنین به عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است.
 • برای تکمیل مراحل رسیدگی و صدور رای، بدون حضور یک وکیل دیوان عدالت اداری، افراد با موانع و مشکلات مختلفی روبرو می شوند.
 • دیوان عدالت اداری یکی از سازمانهای تخصصی وابسته به قوه قضائیه می باشد که بر اساس اصل ۷۳ قانون اساسی تشکیل گردید.
 • همچنین وکیل‌های مجرب دیوان عدالت اداری با تمامی قوانین مربوط به ادارات پرکاربردی مانند شهرداری، تامین اجتماعی و اداره مالیات کشور آگاه آشنایی دارند.

ما به خوبی می‌دانیم که وظیفه اصلی یک وکیل آن است که راه و شیوه درست را به موکل خود نشان دهد و اگر موکل به علت نا آشنایی با قوانین و مقررات کشور مسیر اشتباهی را انتخاب نموده است، مانع از حرکت او را در آن مسیر گردد. یک وکیل مطمئن و با تجربه کاملاً با موکل خود صداقت دارد و تمامی مسیرها و اتفاقاتی که در جریان رسیدگی به پرونده ممکن است برای او پیش آید را روشن می نماید؛ همچنین او در تمامی مراحل با موکل خود همراه است و با دانش و تجربه خویش او را هدایت می کند. بر مبنای اصل صد و هفتاد و سوم قانون اساسی کشورمان مبنی بر رسیدگی به شکایات شهروندان در زمینه ارگان‌های دولتی، سازمانی به نام دیوان عدالت اداری تاسیس و آغاز به کار نمود؛ این سازمان به صورت کامل زیر نظر قوه قضاییئه به فعالیت مشغول بوده و اختیارات و صلاحیت‌های آن بر مبنای قانون مشخص می‌گردد.

وکلای دیوان عدالت اداری

درصورت توافق دوجانبه، قبول وکالت از طرف وکیل اعلام و قرارداد مالی به امضاء طرفین خواهد رسید. آدرس دیوان عدالت اداری درتهران بزرگراه ستاری خیابان مخبری ، نبش ضلع شمالی خیابان ایران زمین میباشد. یک سامانه دانشگاهی مربوط به وزارت علوم هم به نام سامانه ساجد است که ارتباطی با سامانه ساجد دیوان عدالت اداری ندارد و صرفا یک تشابه اسمی ناشی از عدم هماهنگی دستگاه ها می باشد. جهت حضور در دفتر حقوقی و دریافت مشاوره تخصصی با دفتر وکالت میرشاه، قبل از مراجعه هماهنگی های لازم را انجام دهید. دفتر وکالت میرشاه با اعتقادبه نخبه گرایی،مفتخر است با همکاری وکلای نخبه و فارغ التحصیل دانشگاه های برتر کشور و حقوقدان های تراز اول خدمات شایان توجهی به هم میهنان درون و برون کشور ارائه نماید. پس از بررسی دادخواست اشخاص در دیوان و صدور حکم قطعی توسط دیوان، نهاد های اجرایی مکلف هستند آراء صادر شده را پس از ابلاغ در اسرع وقت اجرا کنند.

به همین دلیل در حل مسائل حقوقی که به این ادارات مربوط است عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهند. وکیل دیوان عدالت اداری تنها کسی است که می تواند به صورت کاملا حرفه ای و بدون نقص دادخواست های مختلف را برای ارائه به دیوان عدالت اداری تهیه نماید. هرگاه شاکی، جلب شخص حقیقی یا حقوقی دیگری غیر از طرف شکایت را به دادرسی لازم بداند، می تواند ضمن دادخواست تقدیمی یا دادخواست جداگانه، حداکثر ظرف سی روز پس از ثبت دادخواست اصلی، تقاضای خود را تسلیم کند. همچنین در صورتی که طرف شکایت، جلب شخص حقیقی یا حقوقی دیگری به دادرسی راضروری بداند، می تواند ضمن پاسخ کتبی، دادخواست خود را تقدیم نماید.

با دادن وکالت به وکلاء دیوان عدالت اداری با تخصص در زمینه های مربوطه و همچنین به‌صورت تضمین شده در موارد ذیل می توانید از خدمات ما استفاده کنید. بعد از وصول پاسخ طرف شکایت شما و یا وکیل شما با وجود اینکه رسیدگی در دیوان عدالت اداری غیرحضوری است می تواند به شعبه مربوط مراجعه کند و از محتوی پاسخ مذکور مطلع شود . وکیلی می تواند به شما در دیوان عدالت اداری کمک نماید که علاوه بر آشنایی زیاد با قوانینی که در این حوزه کارایی دارند با رویه شعبات دیوان آشنایی کامل داشته باشد و تا حدودی بتواند احتمال موفقیت در شکایتی که می خواهید طرح نمایید را به شما بگویند.

با تحقیقات لازمه در سایت ها و مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکلا را بیشتر شناخت و نسبت به تخصص و مهارت آن ها آگاهی کاملی پیدا کرد یا می توان با مراجعه به سایت های کاری و یا صفحات کاری وکلا، نظرات و دیدگاه های مردم را در این خصوص مطالعه کرد و سپس به یک نتیجه کلی رسید. وکلای دیوان عدالت اداری، به شکایات مردمی علیه اقدامات و تصمیمات سازمان های دولتی می پردازند. بنابراین یک وکیل دیوان عدالت اداری باید صلاحیت های لازمه را داشته باشد و توانایی حل و بررسی کلیه پرونده های دیوان عدالت اداری را داشته تا بتواند در این حوزه فعالیت کند. گروه وکلای پایتخت، با دارا بودن چندین وکیل مجرب در زمینه دیوان عدالت، شماره وکیل دیوان عدالت اداری، کمیسیون ماده one hundred و دهها مسائل حقوقی و کیفری و اداره کار می توانند پرونده های شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به سر انجام برسانند و شما موکلان عزیز را از تمامی مراحل پرونده آگاه می سازند. بنابراین برای اطلاع از شیوه شکایت در دیوان عدالت اداری، مدت زمان آن، هزینه دادرسی و… باید به قانون مراجعه نمود؛ مسلماً بهترین افرادی که از تمامی جزئیات این قوانین اطلاع و آگاهی کامل دارند و می‌توانند به مراجعان کمک کنند، وکلایی هستند که در دفتر وکیل دیوان عدالت به فعالیت مشغول می‌باشند.

مهم است که در مورد هزینه ها از قبل با وکیل خود صحبت کنید تا بعداً هیچ غافلگیری نداشته باشید. ب) تصمیمات و اقدامات مأموران واحدهای مذکور در بند (الف) در امور راجع به وظایف آنها. گاهی عدم کمک گرفتن از یک وکیل به بهانه‌ های واهی، اعم از حق‌ الوکاله‌ های بالا یا اعتقاد نداشتن به اثر حضور وکلا، می‌ تواند خسارت‌ های جبران‌ ناپذیری در پی داشته باشد.

وکلای دیوان عدالت اداری

درصورتی که متقاضی نسبت به حکم صادر شده، اعتراضی نداشته باشد، حکم صادر و اجرا خواهد شد. وکیل دیوان عدالت اداری زیرمجموعه وکیل حقوقی قرار میگیرد و فقط در زمینه پرونده های دیوان عدالت اداری تخصص دارد. بنابراین عملا وکیل پایه یک باید سعی کند در برابر حداقل یک شخصیت حقوقی از موکل خود دفاع کند. در این دادگاه ها وکیل پایه یک دیوان عدالت اداری موظف است که نگذارد قاضی تحت تاثیر قدرت مادی یا معنوی شخصیت حقوقی قرار بگیرد و عملا دعوی و دادرسی را در مسیر درست آن حفظ کند. باز در اینجا به شما ذکر می کنیم اگر وکیل دیوان عدالت نیاز دارید و می خواهید پروندتان در دادگاه رای بیاورید حتما با یک وکیل خوب دیوان عدالت اداری مجموعه ما صحبت نمایید و یک جلسه مشاوره با آن ها داشته باشید.

ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران معرفی گردیده است و به دلیل تجربه کاری بسیار خوبی که دارد مورد اعتماد و اطمینان مردم گردیده است. آقای محمود روشنی معز تلاش کرده تا در ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری اش روش های بسیار کاربردی و مناسب را به موکلین و مراجعینش ارائه دهد و به آن ها کمک های بسیار زیادی در جهت حل مشکل حقوقی شان داشته باشد. در خصوص درخواست اجرای حکم در دیوان عدالت اداری قابل ذکر است که در هر موردی که فرد به یک سازمان قضائی در خصوص مشکلات خود در رابطه با سازمانهای ادارای و دولتی طرح شکایت بنماید و شخصا  قادر به دریافت حق و حقوق خود نباشد، بایستی از کمک وکیل دیوان عدالت اداری بهره مند شود و در این خصوص بعد از صدور رای ، مرحله درخواست اجرای رای صادره را پیش رو دارد. به طور کلی تمامی اقدامات سازمانهای قضائی کشور با هدف صدور حکم و اجرای آن می باشد و هدف اصلی و نهایی نهادهای قضایی برای اجرای عدالت همان اجرای رای صادره می باشد. فلذا در راستای این هدف، دستگاه های قضائی دارای شعبات مختص اجرای حکم مربوط به خود بوده و تمامی احکام صادره در آن دستگاه های اداری قابلیت اجرا دارند.

همچنین مردم هم اگر با یک ارگان دولتی به مشکل بخورند، باید به سراغ وکیل دیوان عدالت اداری بروند. پس پای یک وکیل متخصص در این حوزه، زمانی به دادگاه باز می شود از که یک ارگان دولتی شکایت شود. لازم به ذکر است که روند شعبات دیوان عدالت اداری با همدیگر تفاوت دارد و برخی از شعبه‌ها ممکن است اجازه ملاقات حضوری را به وکیل ندهند.

بنابراین با توجه به گستردگی صلاحیت دیوان عدالت اداری و دعاوی اداری در شهر کرج، به صورت کلی نمی توان از وکیل مشخصی به عنوان بهترین وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در کرج نام برد. شریفه دولاح وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تهران می باشند و با 5 سابقه وکالت به صورت تخصصی در دعاوی خانواده و دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند ایشان با توجه به تسلطی که برقوانین در دفاع از موکل خود در دیوان عدالت اداری دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته می شوند. اگر به وکیل دیوان عدالت اداری خوب و متخصص در تهران نیاز دارید، بهتر است تا تحقیقات لازمه و کافی را در این خصوص انجام دهید و با چندین وکیل مشاوره برقرار کنید تا از میزان تخصص و مهارت او اطلاع پیدا کنید و نسبت به نحوه گفتار و بیان او اطمینان حاصل نمایید. بهترین وکیل دیوان عدالت اداری می تواند به مشاوره در خصوص تمامی زمینه های حقوقی بپردازد و توانایی رسیدگی و بررسی به اسناد و مدارک برای موکل را داشته و همچنین می تواند اعتراض به انواع آرای صادر شده را داشته باشد. شما می توانید ضمن تماس با گروه وکلای پایتخت در تمامی ضمینه های بالا مشاوره رایگان گرفته و در صورت نیاز انجام و پیگیری پرونده های خود را به وکلای تخصصی گروه وکلای پایتخت بپسارید.

چه در مورد حقوق خود به عنوان یک شهروند سؤالی داشته باشید و چه نیاز به راهنمایی در جهت پیمایش رویه های حقوقی پیچیده داشته باشید، تماس برای مشاوره حقوقی با یک متخصص واجد شرایط می تواند ارزشمند باشد. یک وکیل خوب برای درک وضعیت شما وقت می گذارد و برای محافظت از منافع شما تلاش خستگی ناپذیری می کند. همانگونه که مطلع هستید در دنیای امروز تمامی حرف کمابیش به سمت تخصصی شدن در حال حرکت هستند و حرفه ی مشاوره حقوقی در ایران و همچنین موسسه حقوقی و به عبارت ساده تر حرفه وکالت از این قاعده مستثنی نخواهند بود. به علت اینکه وکیل دیوان تسلط کافی به قوانین مربوط به دیوان می باشد و شخص عادی نمی تواند پرونده را برای دیوان مطالعه کند. ما هدف خود را در ابتدا برقراری عدالت و متعاقباً ایجاد حسن آرامش و امنیت در موکلین خود قرار داده ایم و به خود میبالیم بزرگترین مشوق ما در ادامه فعالیت حقوقی ، موکلین و علاقه مندان به حقوق بودند که با پیگیری و مطالبات خود ما را به فعالیت هر چه بیشتر و افزایش تخصص بالاتر سوق داده اند.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما