نحوه تمیز کردن وسایل الکترونیکی از هدفون تا صفحه کلید

[ad_1]

وسایل الکترونیکی شما که به بخشی جدا نشدنی از شما تبدیل می شوند، نیاز به ناظر همیشگی دارند.

به گزارش ملی، ما بیش از هر زمان دیگری کار با گوشی، لپ‌تاپ و رایانه‌های رومیزی داریم. استفاده از هدفون در طول روز به بخشی از عادت زیاد از ما تبدیل شده است.

اگر هر کدام از این وسایل به طور مرتب نمی شوند، دستگاه های شما می توانند به میکروب گرم تبدیل شوند. بنابراین حداقل یک بار در هفته عادت به تمیز کردن وسایل خود داشته باشید. در اینجا نحوه تمیز کردن آن‌ها را به شما توضیح می‌دهیم.

چگونه صفحه های خود را تمیز کنید

شرکت اپل در نحوه ساخت محصولات خود دستور عملی را منتشر کرده است. این شرکت پیشنهاد کرده صفحه گوشی، لپتاپ و رایانه های خود را با استفاده از الکل ایزوپروپیل 70 درصد یا دستمال ضدعفونی کننده، صفحه کلید یا سایر سطوح بیرونی را به آرامی پاک کنید.

برنامه توصیه می کند که اگر از محلول ایزوپروپیل استفاده کنید، الکل را مستقیما روی دستگاه های خود اسپری کنید، بلکه آن را روی پارچه میکروفایبر بمالید و سپس دستگاه را تمیز کنید.

این ارن است که به هیچ عنوان سفیدکننده یا به اصطلاح وایتکس برای تمیز کردن صفحه‌ها استفاده می‌شود.

نحوه تمیز کردن وسایل الکترونیکی  از هدفون تا صفحه کلید

ما باید به خاطر داشته باشید که حتی اگر محصول شما مقاوم باشد این توصیه‌ها می‌تواند برای هر نوع صفحه از هر برندی قابل اجرا باشد.

همچنین می‌توان تمام صفحه‌ها را با پارچه‌های نام یا میکروفایبر پاک کرد تا از لکه و رها پاک شود. توجه به پارچه های ساینده، حوله ها،

نکته مهم این است که محصولات تمیز کننده سنتی – حتی داروهای طبیعی مانند سرکه – به احتمال زیاد به پوشش دستگاه شما آسیب میرسانند، بنابراین از آنها برای پاک کردن صفحه ها استفاده نمی شود.

چگونه صفحه کلید خود را نگه دارید

اگر قصد دارید لپتاپ را انجام دهید، ابتدا از خاموش بودن و اتصال آداپتور مطمع برخوردار هستید.

پپ کیا کیبورد را

از یک دستگاه هوای فشرده برای بین بردن گرد و غبار و جدا کردن ذرات باقیمانده استفاده کنید. ما همچنین می‌توانیم از یک برس بزرگ برای استفاده استفاده کنیم.

سپس یک پارچه میکروفایبر را بشویید و آن را به آرامی روی سطح بکشید، مطمئن شوید که پارچه آب را اضافه کنید.

ضد عفونی کردن هدفون را فراموش نکنید

هدفون‌های روی گوش را با پارچه‌های جنس میکروفای با آب تمیز کنید. سپس از صابون و آب برای تیزیز کوشش اوفف

اگر هدف شما چرمی است، از تمیزکننده مخصوص چرم استفاده کنید. در غیر این صورت، آن‌ها را با دستمال مخصوص کودکان پاک کنید. برای رسیدن به بخش‌های سخت، می‌توانید از گوش پاک‌کن استفاده کنید.

هدف‌ها و سایر دستگاه‌های داخلی گوش باید با یک پارچه خشک پاک شود تا از آسیب دیدن وسایل الکترونیکی

شما می‌توانید برای بردن کثیفی و باقی مانده‌های موجود در هدف، از یک برس نرم یا حتی یک مسواک تمیز کنید. همچنین می‌توانید از گیره کاغذی استفاده کنید تا غیرقانونی را به آرامی بیرون بیاورید مشاهده کنید.

اما این کار را با احتیاط انجام دهید تا آسیبی نبینید. به خاطر داشته باشید که اگر هدفتان از مدل‌های مقاوم در برابر آب است، از شستن آن‌ها در داخل آب استفاده کنید.

و بالاخره …

حالتی که آداب قدیمی به ما گوشزد می‌کردند، فضای مرتب، ذهن را مرتب نگه‌می‌دارد. بنابراین فضوی خود را همیشه تمیز و محیط را از آشفتگی‌ها دور کنید.

به طور مرتب دستگاه‌ها و لوازم جانبی را با استفاده از روش‌های بهداشتی صحیح نگه دارید. آیا یکبار این کار را چند انجام دهید؟ به شما بستگی دارد، اما حداقل یکبار در هفته به نظر می‌آید.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما