قورباغه پرحاشیه با ساختار کاملاً عجیب و متفاوت

[ad_1]

برترین ها: قورباغه در

قورباغه

تیتراژ آغازین سریال به یاد سریال‌ کارآگاهان واقعی است. نمایش چهره ها و تصاویر تو در تویی سکانس های مختلف در این چهره ها و موسیقی آرام و جذابی که در زمینه این تیتراژ وجود دارد، هر تماشاگری را به یاد تیتراژ این سریال تاریک و کارآگاهی جذاب سال های پیش میاندازد.

قورباغه

سمت اول قورباغه «آفریقا» نامگذاری شده است که اشاره‌ای به اولین ساخته‌ی سینمایی هومن سیدی دارد. همچنین این قسمت برداشتی آزاد از la Haine یا نفرت است، فیلمی فرانسوی ساخته متیو کاسوویتس همین برداشت آزاد است که زمزمه هایی را بر تقلیدی و کپی بودن قورباغه بر سر زبان ها انداخته است.

قورباغه

داستان نفرت با بازی وینسنت کسل در نفش وینز و دو دوست دیگر یک روز بعد از شورشی منطقه‌ای در پاریس روایت شورشی بر علیه پلیس که به گم شدن یک هفت تیر می‌شود و به دستان وینز و دوستانش افتاده است. در مورد سطح وسیعی از میوه منطقه گیاه، سکانس آغازین فیلم با مونولوگی از وینز شروع می شود و پایانش نیز همینطور است.

قورباغه

قورباغه

قورباغه

باران نیلی در روزنامه ایران نوشت: «قورباغه» در همان اسلت ا قصه اش عجیب و تحلیلش از قصه حتی عجیب تر است. دوربین خیلی جاها دنبال بازیگران می رود و سکانس پلان هایی را به تصویر می کشد که دیالوگ وار پشت هم چیده است. اولین روز از روز اول انگار هیچ چیزی از قبل ثبت نشده و همه چیز در همان لحظه اتفاق می افتد.

قورباغه

ساخته جدید هومن سیدی ، مثل تمام کارهای دیگرش یک برچسب مشخص دارد ; ساختار عجیب و متفاوت. ییرژژژژ برای اولین بار

فرهاد یلدا در روزنامه همشهری نوشت: «در قسمت اول قورباغه با سریال اکتشافی شدند که گویی کارایش را از دل همان بچه های مغزهای کوچک زنگ زده به اکباتان فراخوانده است تا در گیرایی علف و سیگار و عقده، روایت مردم را آغاز کنند که خیلی ها منتظر تماشایش بودند. . دورباغه رسم هومن سیدی در ساخته‌هایش می‌کوشد به زبانی منحصربه‌فرد در روایت قصه‌های آدم‌هایش دست‌ها و مثلاً در تجربه فیلم مغز کوچک زنگ زده برای این هدف به نتایج خوبی دست یافتن امااقل در اولین قسمت قورباغه هنوز بلاتکلیفی است.

قورباغه

از روش های تکراری استفاده از مخاطب برای قسمت های بعدی به تصویر کشیدن قتل کاراکتر رامین با بازی صابر ابر هم شاید آن تجربه های نهچندان موفقی باشد که بارها و بارها در سریال هایی با موضوع جنایی آزموده شده و حالا سیدی دوباره آن را تجربه کرده است. درباره غافلگیری اولین قسمت قورباغه اما هیچ‌چیز به اندازه موسیقی و ترانه پخش‌شده در میانه سریال جذاب نبود. اولین روز از اولین روز سال: یاسر بختیاری یا همان یاس ، رپر محبوب. »

قورباغه

اما قسمت دوم با نام «سگ‌ها را بکش» حتی کمی بیشتر از قسمت اول آفریقا هیجان زده‌تر به نظر می‌رسد. زدگی هیجانی که در شروع میخکوب کننده است اما به ضعف‌هایش نشان خواهد داد.

قورباغه

قورباغه

قورباغه

قورباغه

آرش پارسا پور در ویجیاتو نوشت: قسمت دوم قورباغه به معنای واقعی یک پسرفت حسابی است. بهانه‌هایی که سریال برای زنده ماندن شخصیت صابر ابر با خود به همراه دارد، از هر چیز توهین به شعور مخ. سریال در این وادی هم سعی می کند منطقی جلوه کند و با خونی چون «غلطت بالا» و «قلب در سمت راست بودن» می خواهد بگوید که این کاراکتر نزدیک به 24 ساعت پس از شلیک به کنار مغزش و قلبش زنده مانده و هوشیاری خود را نشان می دهد. را کاملا حفظ کرده است.

قورباغه

قورباغه

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه