فرش قرمز سرخابی‌ها برای بازگشت ستاره‌ها

[ad_1]

ورزش سه: دو بازیکن لیگ فوتبال ایران در فصل گذشته، ممکن است ماه ما زازگا باشد

مهدی ترابی و علی کریمی دو ستاره هستند که هر یک به راحتی می تواند به کار خود در لیگ فوتبال قطر ادامه دهد که این موضوع برای مهدی ترابی محتمل تر از علی کریمی است.

ترابی که در ابتدای این فصل بعد از مشکل برای حضور در قطر و تائید پیشنهاد الدحیل، در نهایت تیم العربی را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد و به این تیم سرخپوش پیوست، از بدو ورود به قطر و قرنطینه، با مشکل احتمال خطر بود و همسترینگ او به طرز عجیبی اشش

فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت ستاره‌ها

در عین حال علی کریمی هم که از زمان حضور در القطر بازی های نسبتا خوبی با این تیم انجام داد، به نظر به دنبال بزرگتر از زردپوشان تیم قطری برای ادامه بازی است چرا مهم ترین تری برای بازی در تیم ملی و حضور در اسکواد ملی است. برای جام جهانی 2022 را در ذهن دارد و به همین دلیل ممکن است دوباره سر از ایران در بیاورد و پیراهن باشد. البته در مورد علی کریمی شایعات جدی وجود دارد که به الدحیل خواهد پیوست اما باید منتظر باشد این شایعه ماند که اگر این اتفاق رخ دهد و کریمی از القطر به الدحیل چرخ بخورد، استقلالی ها باید یک نیم فصل دیگر را به اردوی تیمشان بازگردانند. صبر کنند. بازیکنی که از دید آن ها، قهرمانی شان در لیگ را قطعی می کند.

فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت ستاره‌ها

مهدی ابی هم که جدا از پرسپولیس، انتخاب تراشی و البته برخی از مشکلات به باشگاه نیز بازمیگشت، به محض شایعات مبنی بر ترک فوتبال قطر، پرسپولیس را متوجه خود کرده و آن ها را برای بازگرداندن او آغاز کرده است. . تای بایین تعیین کننده در لیگ برتر طبیعتا پرسپولیسی ها که بشار رسن را از دست داده اند، همه کار می کنند تا او را در جمع خود داشته باشی.

اما دو بازیکن در خصوص بازگشت به ایران کوچکترین اظهارنظری نکرده اند احتمالاتی مثل این که شما به عنوان یک فوتبالیست ممتاز، لیگ فوتبال قطر کمی به دلتان ننشیند و دوست داشته باشید به آغوش هوادارانتان در تیم پرطرفداری که عضوش شده اید، بازگردید.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی