سیب و پرتقال‌هایی که ارزان‌تر از تنظیم بازار هستند!مسال سیب و پرتقال شب عید با ارزیابی های متفاوت به شیوه فروش اینترنتی،،

به گزارش همشری، اقدام شرکت تعاونی روستایی در قیمت گذاری بالای خرید سیب و پرتقال باعث افزایش قیمت و افزایش چند کرخی بازار شب عید امسال می شود. سازمان تعاونی روستایی در شرایطی از قیمت خرده فروشی 15 هزار و 500 تا 16 هزار تومان سیب و پرتقال تنظیم بازاری شب عید خبر داده که رئیس اتحادیه بارفروشان و مدیر سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بر نرخ 13 تا 14 هزار و 500 تومان. تومانی این محصولات در بازار شب عید می‌کنند.

نرخ تصویب ۱۵ تا ۱۶ هزار تومانی سیب و پرتقال

مدیر سازمان تعاونی روستایی با بیان اینکه میوه شب عید از 20 اسفند ماه امسال آغاز می شود و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت، گفت: قیمت فعلی سیب و پرتقال درجه یک و درجه 2 و در بازارهای سطح شهر بیش از 15 تا 16 است. هزار تومان است و سعی می کنید تا با عرضه محصولات ذخیره شده این قیمت ها در بازار شب عید تثبیت شود. اسماعیل قادری فر، افزودن 50 تا 60 درصد سیب و پرتقال تنظیم بازاری در کلانشهرهای بزرگ به خصوص تهران از طریق شبکه توزیع هوشمند اینترنتی و بقیه در سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری، در میادین سراسر کشور عرضه خواهد شد. او از ذخیره سازی 34 هزار تن پرتقال شمال و جنوب و 22 هزار تن سیب قرمز و زرد برای تنظیم بازار شب عید امسال میوه خبر داد و افزود: قیمت خرید پرتقال تنظیمبازاری تامسون شمال 13 هزار و 900 و سیب 14 هزار و 500 تومان است که به این مبلغ هزینه های توزیع مویرگی و سود خرده فروشی (10 درصد) نیز اضافه می شود و قیمت خرده فروشی سیب و پرتقال تنظیم بازاری شب عید در شبکه توزیع اینترنتی و میادین به 15 هزار و 500 تا 16 هزار تومان می رسد.

سیب و پرتقال میادین، ارزانتر از تنظیم بازار

مدیر سازمان میادین میوه و ترهبار شهرداری تهران با بیان اینکه قیمت سیب و پرتقال نوروز امسال در میادین میوه و تره بار 13 هزار تومان بود، گفت: محصولات عرضه شده در میادین میوه و ترهبار علاوه بر کیفیت با 10 تا 40 درصد قیمت پایین تر نسبت به بازار خارج، عرضه می شود و بیشترین تفاوت قیمت در میادین میوه و تره بار در زمینه نرخ میوه ها وجود دارد. ایوب فصاحو، یح :ی این موضوع از طریق بهره‌برداران پیگیری می‌شود. جستجو می‌کنیم تا با خرید و عرضه محصولات با قیمت و کیفیت مناسب به بازار کمک کنیم. فصاحت با بیان اینکه سازمان میادین میادین و تره بار شهرداری تهران با هیچ دستگاهی، مجموعه شخصی و تشکیلاتی بر سر محصولات با قیمت و کیفیت مناسب می‌تواند انجام دهد، گفت: امسال سیب و پرتقال تنظیم بازاری شب عید در میادین میوه و تره بار با کیفیت است. مناسب و قیمت ۱۳ هزار تومان در اختیار خانواده‌ها قرار خواهد گرفت.

تنظیم بازار، سیب و پرتقال را ۲۰ درصد گران کرد

رئیس اتحادیه بارفروشان در گفتگو با همشهری با بیان اینکه آیا غیرکارشناسی سازمان همکاری روستایی برای خرید و ذخیره سیب و پرتقال شب عید، قیمت این اقلام را تا 20 درصد افزایش داده است، گفت: پاییز این قیمت عمده فروشی پرتقال 7 تا 8 هزار تومان بود. ، اما ورود ستاد تنظیم بازار به خرید و ذخیره سازی این اقلام ، میزان عمده فروشی پرتقال را به ۱۰ تا ۱۱ هزار می رساند. مصطفی دارایی نژاد، با اشاره به قیمت عمده فروشی سیب قرمز 8 هزار و سیب زرد بنابر نوع و کیفیت آن 13 تا 15 هزار تومان است، افزود: جو روانی ناشی از ورود سازمان تعاونی روستایی به بازار سیب و پرتقال و تعیین قیمت خرید و فروش ذخیره سازی 13 هزار و 900 تومانی پرتقال و 14 هزار و 500 تومانی سیب زرد باعث شد تا با نظر گرفتن هزینه های جانبی توزیع و سود خرده فروشی، قیمت تنظیم بازاری این اقلام در بازار شب عید به 15 هزار و 500 تا 16 هزار تومان افزایش یابد. در برای اولین بار بهنحوی که سیب زرد را به نرخ عمده فروشی 11 هزار، سیب قرمز 9 هزار و پرتقال شمال 11 هزار تومان به میادین اقماری میوه و تره بار میدهیم و این مراکز نیز با سود مالک 15 درصد این اقلام را به نرخ 2 هزار تومان بالاتر یعنی با. قیمت ۱۱ تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان می‌فروشند. دارایی نژاد، افزود :، اما قیمت فعلی سیب و پرتقال در میوه فروشی های سطح شهر با در نظر گرفتن سود خرده فروش 35 درصدی بهمراتب بالاتر از میادین است و به نظر می رسد با سازمان تعاون روستایی قیمت سیب و پرتقال شب عید در خرده فروشی سطح شهر، سیب. زرد به ۱۶ تا ۱۷ هزار و پرتقال به ۱۳ تا ۱۵ هزار تومان می رسد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel