سورپرایز ویژه پرسپولیس برای دربی

[ad_1]

عیسی آلکثیر از زمان حضورش در بیش از این که برای تیمش بازیکن بازیکن مهم باشد برای استقلالی ها مهم بود. نام او به شدت با حریف سنتی قرمزها گره خورده است. بحث محرومیت او در آسیا و ارتباطش با نامه‌نگاری آبی‌ها، گلزنی در دربی و شادی گل مخصوص؛ او را در این بازی سنتی به یک چهره ویژه تبدیل کرده است. به همین دلیل است که دربی بدون او انگار چیزی را کم دارد. رین خبرهایی که از بازیکن بازیکن گلیحیی گل محمدی شنیده می شود، اما هواداران را امیدوار کرده است که شاید باشد.

آخرین صحنه حضور عیسی آل‌کثیر در لیگ امسال بازی با پدیده بود. این بازیکن که لب خط برای «استپ کردن» توپ میدوید بدون اینکه به کسی برخورد کند نقش بر زمین شد و با برانکارد بیرون رفت و همان زمان مورد بحث پاره شدن رباط صلیبی و دوری طولانیمدتش از میادین مطرح شد. در این میان، اما خبری از عمل جراحی قرمزها نبود و خبرهایی شنیده می شود که او قصد جراحی ندارد و تلاش می کند تا با فیریوتراپی و تمرینات اختصاصی خودش را به بازی های این فصل برساند. اولین روز از روز اول خبر قابل توجه در ارتباط با آل‌کثیر دیروز منتشر شد، زمانی که حاضران در تمرین مناسب برای بازیکن هستند. شوت بازیکنی که رباط صلیبی‌اش ظاهرا پارهش ضمن اینکه اعلام شده تمرینات پرسپولیس از امروز پشت درهای بسته خواهد بود.

در چند هفته چندین بار از یحیی محمدی در وضعیت خاص این بازیکن سوال شده است که سر سرخها نیز پاسخهای مبهمی داده است و همین وضعیت عیسی را به یک معما برای هواداران قرمز و در آستانه دربی برای آبی ها تبدیل کرده است. این برنامه 32 ساله پایان قرارداد به پایان میرسد و با شرایط همسال می شود و سن و سال مشخص است که شانس پوشیدن پیراهن قرمزها برای او میسر خواهد شد یا نه. او فصل می خواهد سالی که شاید آخرین حضورش در این تیم باشد را با یک خاطره عجیب و به یادماندنی برای خودش و هواداران ماندگار کند و چه میدانی برای این کار بهتر از دربی باشد. مهاتج یک منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد و رری برای پرسپول سری‌

فوتبال ۳۶۰

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.