زمزمه حذف آرزوی باعث احتکار برنج شددر صورت افزایش هزینه عملیات، حذفمزمه حذف آرزوی که شروع شد، برداشت‌ها دست به احتکار روغن، برنج، و گندم زدند.

به گزارش ایسنا، ذبیح الله اعظمی در مورد گرانی مجدد برنج ایرانی گفت: بررسی عوامل افزایش قیمت برنج ایرانی و راهکارهای برون از وضعیت موجود در دستور کار کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست محیطی مجلس قرار دارد تا این بیماری جدید آمیکرون وجود داشته باشد. یافت و جلسات این جلسه برگزار شد.

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به بازدیدش به رئیس همراه کمیسیون سیاسی مجلس شورای اسلامی از اسکله شهید رجایی بندرعباس گفت: ما از یک کشتی در حال تجربه برنج بازدید می کنیم که فکر می کنم این روزها در حال انجام قرنطینه و مسائل اداری است، امیدوارم این اتفاق بیفتد. محموله زود عرضه شود و از بازار کم کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تشکیل سامانه بازرگام برای خرید برنج دولتی گفت: مردم با رجوع به این سامانه می توانند خرید اینترنتی کنند و در منزل خریداری کنند. زیرساخت‌های این سامانه که واسطه را حذف کرده است، پیش به‌خاطر بازار مرغ و تخم‌مرغ تشکیل می‌شود.

حذف مززمه حذف آرزوی که شروع شد، برداشت‌ها دست به احتکار روغن، برنج، و گندم زدند.

اعظمی شایبه احتکار برنج ایرانی را ارزیابی کرد و گفت: با توجه به آمار تولید برنج در زمزمه حذف آرزوی که شروع شد، چندین‌ها دست به احتکار روغن، و گندم زدند ده دولت باید نظارت شود.

۵۰۰ هزار زمین زمین شالی‌کاری نیازمند زهکشی و هزار کارخانه شالی‌کوبی نیازمند نوسازی

اعظمی با بیان اینکه میزان متوسط ​​​​عملکرد برنج در کشور پایین است،ت: ما نیازمند آموزش، چیزی نزدیک به ۵۰۰ هزار زمین در گیلان و مازندران وجود دارد که نیازمند زهکشی است و پس از زهکشی آماده کشت است. کمیته کشاورزی پیگیرست، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد از هزار و 45 کارخانه شالیکوبی، کارخانه هزار کارخانه بهسازی و پرت برنج یا همان از دست رفتن برنج به صورت شکسته است، ابد ردیف اعتباری ویژه برای اولین بار، روز اول

عملکرد وزیر جهاد کشاورزی را زودوت نمی‌کنیم

جیرفت و عنبر در مجلس درباره عملکرد سید جواد ساداتین‌ژاد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: این مشکلاتی که قبلاً در این ایالت ادامه دارد، اما باید بگویم که وزارت جهاد کشاورزی آقای خاوازی بیشتر وزارت مرغ و تخممرغ بود، ولی سید جواد ساداتین‌ژاد وزیر جهاد کشاورزی بود. ماجرای مرغ و تخم‌مرغ را جمع‌آوری کرده است و این روزها به مسائل دیگری توجه دارد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: اکنون برای قضاوت سیدجواد سادتی‌نژاد زود است. به نظرم باید بیشتر به او و تیمش زمان بدهیم تا در آینده نزدیک عملکردشان را قضاوت کنیم.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان