:ریبا: بردن تیم‌های قلعه‌نویی کار آسانی نیست

[ad_1]

ورزش سه: استقلال می‌گوید پیش‌بینی می‌کند بازی گل گهر مقابل استقلال دیداری جذاب و تماشا کند.

استقلال در آخرین دیدار مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی این تیم به برتری دو بر یک دست باید و برای دومین مرتبه در این فصل به صدر جدول رده بندی لیگ برتر برسد. بهتاش فریبا ملی‌پوش اسبق این تیم در خصوص این بازی گفت: «بازی در کل بسیار تماشایی بود. من صبح آن روز در رادیو پیش‌بینی می‌کردم که این بازی خوبی از آب درنیاید اما صحبت‌های من دیدار جذاب است. اما آخر آن گفت‌وگو گفتم امیدوارم پیش‌بینی من اشتباه باشد.»

وی در ادامه افزود: «همه‌چیز در این بازی دیده شد. از تغییرات تاکتیکی تا تعویض‌های انجام‌شده و از همه چیز هیجان‌انگیزتر که به این جدال نفس‌گیر می‌پردازید. شاید اگر وریا پنالتی دوم را گل تبدیل میکرد، با توجه به اینکه گل گهر سرپا حمله میشد استقلال میتوانست در ادامه بازی با استفاده از سرعت قائدی گلهای بیشتر را هم به ثمر برساند. اما امروز شاهد یک قائدی بسیار آماده و خوب بودیم. او همچنین بر انوا امور دفاعی و بازگشت به عقب موفق به گلزنی هم شد، با ر او تا زمانی که توانایی داشت از بازیکنان شاخص زمین بود و بابت گلزنی او خیلی خوشحال شدم. »

مسابقات و هافبک سابق استقلال در ادامه با تمجید از بازی ارسلان مطهری نیز اظهار داشت: «درخصوص ارسلان هم باید عنوان کنم که انصافا فراتر از یک بازیکن دوندگی دارد. ما اگر دقت کنید می‌بینید که از تیم حریف 7 یا 8 توپ گرفت که این برای یک کار بسیار باارزش است. »

او در ادامه همچنین اضافه کرد: «در نیمه اول می توان گفت بازی در اختیار استقلال بود و آنها را از دو طرف خاص از جناح راست به تیم گل گهر فشار بیاورند. اما در نیمه دوم طبیعی بود وقتی دو گل پیش افتاد، حریفت برای جبران که در این چند روز گذشته می‌شنویم استقلال در نیمه دوم عقب نشست حرف درستی نیست. استقلال در چند نوبت در نیمه دوم حتی می‌توانم شماره گل‌هایش را بیشتر کند. اگر ارسلان اوویی بسته زاوی و اوریا را میدید وضعیت خیلی فرق میکرد ویا پاسی کک اوریا به قایدی داد او میتوانست با دقت بیشتر به توپ ضربه بزند. فراموش نکنیم تیم حریف هم تیم امیر قلعه‌نویی است و تیم‌های کار آسانی نیست. سی که کارش را بلد است و نقاط ضعف حریف را به‌خوبی می‌کند و در کل می‌داند از بازی چه می‌خواهد.»

بهتاش فریبا در خصوص مهدی پور و نقش او گفت: «مهدی پور در نیمه اول بسیار عالی عمل کرد اما در نیمه دوم با توجه به اینکه گل گهر به بازی مستقیم روی آورد، عملا نقش کمرنگ شد و بیشتر به امور دفاعی پرداخت. علاوه بر او یک بازی خوب از رضاوند را شاهد بودیم و در خصوص ریگی هم باید بگویم اه او مومولاً خوب است.

پیشکسوت خوشنام استقلال که اشرف کاملی به شرایط تیم سابق خود دارد در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: «شما زمانی که بدنسازی در موعد مقرر به طور کامل انجام نمی شود در دقایق پایانی گرفتار حریفان میشوید. شما در نظر بگیرید اگر مهدی قایدی و یا مسعود ریگی خسته نمی شود و در بازی باقی مانده بود در شرایط دقایق.

وی درباره اشتباه محرز سه مدافع استقلال در دقیقه 95 بازی گفت: «بههرحال شرایط بازی گاهی اوقات شما را به اینگونه اشتباهات وا میدارد اما بهتر است این خطاها ندهد، ولی درمجموع دو مدافع میانی ما بازی می تواند قبولی را از نمایش دادن رخ دهد، ضمن اینکه رشید مظاهری حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و بی نظیرعمل کرد. »

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما