روش انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

[ad_1]

روند تخصیص سهام عدالت عشق به وراث آن‌ها در کمترین زمان ممکن و غیرحضوری انجام می‌شود.

به گزارش دنیای اقتصاد، هیئت نایبرئیس مدیره و قائم‌مقام شرکت مؤسسه مستقل مرکزی بهادار و تسویه وجوه گفت: فرآیند تخصیص سهام عدالت عشق را به وراث می‌کند که در کمترین زمان ممکن و غیرحضوری انجام می‌شود. غلامرضا ابوترابی در پاسخ به این پرسش «رادیو تهران» که آیا امکان تغییر شماره برای دارندگان سهام عدالت وجود دارد یا خیر، گفت: در پی ادغام سه بانک مهر اقتصاد، حکمت ایرانیان و کوثر در بانک سپه، شماره شبای بانک های بانک های مشابه به حساب. دستور بانک مرکزی تغییر کرده است و دارندگان حساب در بانکهای ادغام شده است باید شماره شبای جدید خود را از بانک سپه دریافت کند و آن را در سامانه سجام یا سامانه سهام عدالت ثبت کنند تا سهام عدالت به حساب آنها وارد شود.

ثبت نام جدید برای جاماندگان این سهام داریم یا خیر؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نام جدید برای تخصیص سهام عدالت به جاما از این سهام داریم یا خیرین، مشخص می کند: تصمیم گیری درباره کسانی که به هر دلیلی به آنها عدالت تخصیص پیدا کرده است، در حیطه اختیارات دولت و مجلس است و شرکت واگذاری مرکزی بهادار و تسویه وجوه در این خصوص مسئولیتی ندارد. اگر نام جدید برای تخصیص سهام عدالت را ثبت کنید، سهامداران به افرادی که به تازگی ثبت نام می کنند

این مقام تاکید می‌کند: شناسایی جاماندگان از سهام عدالت کار می‌شود، در حالی که باید سهام دولت در شرکت‌ها بررسی شود که آیا امکان تخصیص سهام برای افراد جدید ممکن است یا خیر باشد. در کوتاه مدت این امکان فراهم شود ولی ممکن است درازمدت تخصیص مجدد سهام عدالت محقق شود.

نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام شرکت سهامی خاص بهادار و تسویه وجوه در پاسخ به این پرسش که تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می شود، بیان کرد: از سال 1385 بیش از 3 میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت فوت کرده اند و تخصیص سهام عدالت افراد فوت شدگان به وراث آن‌ها مراحل قانونی متعددی دارد. تلاش می‌کنیم با استفاده از قابلیت‌های قانونی ازجمله آیین نامه اجرایی سها زمان ممکن و به صورت غیرحضوری آنجا .من که سودهای تعلق گرفته است سالهای 98 و 99 را نیز بین وراث تقسیم کرد.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما