خدمات مالیاتی در رشت و استان گیلان همتا حساب

لازم به ذکر است که دولت برای تأمین هزینه های فوق ملزم به دریافت مالیات از مردم است. خدماتی که دولت در قبال دریافت مالیات به شهروندان ارائه می­دهد، شامل برقراری امنیت، ارائه خدمات شهری، آموزشی، خدمات امدادی و رفاهی و غیره است. برون سپاری  امور مالیاتی در حال حاضر در خیلی از کشورها امری رایج و با صرفه به حساب می‌آید. دقت کنید که عدم فعالیت هم بررسی می شود و متخلفان در این زمینه مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

  • در خدمات حسابداری همان طور که از نام ان پیدا است تنها خدمات حسابداری و جاری صورت می گیرد و مشاوران مالیاتی کاری انجام نمی دهند.
  • در صورت عدم رعایت مقررات این ماده متخلفین مشمول مجازات قانون افشای اسناد محرمانه و سری دولتی و سایر قوانین موضوعه بوده و این امر قابل پیگیری قضایی از سوی مرکز خواهد بود.
  • درگاه ملی خدمات مالیات my.tax.gov.ir، توسط سازمان امور مالیاتی کشور، با هدف ارائه خدمات الکترونیکی، در زمینه برخی امور مربوط به مالیات، راه اندازی شده است.
  • خود اظهاری به‌صورتی انجام می‌شود که شما بایستی اظهارنامه مالیاتی که به شما داده می‌شود را با اطلاعاتی درست پر کرده و شرایط و وضعیت درآمد خود را در یک سال اخیر که از کسب‌وکارتان به دست آورده‌اید را برای سازمان‌های مالیاتی ارسال نمایید.
  • مطمئنا در صورتی که کسب و کار فعالیت نکند، ضرر خواهد بود و بسیاری از فرصت‌های کسب درآمد خود را از دست خواهد داد.

2- مالیات غیر مستقیم، در پرداخت مالیات به شیوه غیر مستقیم، شخص دیگری غیر از مؤدی مالیاتی، وظیفه پرداخت مالیات را برعهده دارد. ما بر اساس زمان های مطرح شده نیاز به این خدمات داریم و می توانیم برای عقد قرارداد با شخص ارائه کننده خدمات مالیاتی این زمان بندی ها را مد نظر قرار دهیم. یکی از عواملی که ذهن شرکت ها یا مشاغل را درگیر کرده است موضوع خدمات مالیاتی با کیفیت هست.

مشاوره مالیاتی تلفنی

اما می توانید ویژگی های هر دو گروه را با هم مقایسه کنید و سپس تصمیم گیری نمایید. اشخاص حقوقی به خاطر نظم سیستماتیک ، پرستیژ کاریشون و هیئت مدیره ای بودن دارای واحد مالی و حسابداری هستند و توام با آنها امور مالیاتی خود را پیش می برند. به خاطر حجم کاری و نوع فعالیت شرکت ها اگر آن ها واحد مالیاتی و حسابداری نداشته باشند ریسک مالیاتی آن ها بالا می رود. به علت قوانین مالیاتی دقیق و سختگیرانه و اینکه در صورت کوتاهی در انجام امور مالیاتی شرکت ها و سازمان ها ضرر های زیادی را متحمل می شوند بنابراین خدمات مالیاتی یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری است. نکات ریز ودرشت زیادی در مورد مالیات وجود دارد که در این بحث نمی توانیم به همه ان ها بپردازیم.

خدمات مالیاتی

شیوه غیر حضوری دریافت مشاوره مالیاتی با مراجعه به سامانه های اینترنتی مجموعه های مالیاتی صورت می گیرد. در این روش با در دست داشتن گوشی تلفن همراه یا رایانه هوشمند، می توان با مشاورین مالیاتی برای دریافت خدمات مالیاتی تماس گرفت. در شیوه غیر حضوری هزینه های مشاوره مالیاتی به صورت اینترنتی و استفاده از درگاه های بانکی انجام می شود. فرهنگ خدمات مالیاتی مشاغل بیش از پیش جا افتاده است و دلیل آن هم چالش های جدید و رقم های مالیات پرداختی آنهاست. نرخ محاسبه مالیات مشاغل بر اساس ماده 131 قانون مالیات های مستقیم محاسبه می شود.

هزینه خدمات مالیاتی

اظهارنامه عملکرد دوره مالی نوعی اظهارنامه است که اشخاص حقیقی و حقوقی پس از محاسبه تمام سود و زیان خود در معاملات و رخداد های مالی آن را تنظیم می کنند و مطابق آن باید ۲۵ درصد سود خود را مالیات بپردازند. بدین ترتیب اشخاص حقیقی که هرگونه شغل و درآمدی دارند طبق ماده ۹۵ قانون مالیات های مستقیم و اشخاص حقوقی و شرکت ها طبق ماده ۱۱۰ قانون مالیات های مستقیم برای انجام این بخش از خدمات مالیاتی باید در موعد مقرر سال مالی اقدام کنند. با استفاده از خدمات مالیاتی و حسابداری موسسه راشا مشاوران راستین دیگر هیچ ترس و ابهامی از ممیزین مالیاتی و اداره مالیات نخواهید داشت. موسسه راشا مشاوران راستین با استفاده از بهترین مشاوران و  وکلای تخصصی و با تجریه و داشتن سابقه ای چندین ساله در زمینه های مشاوره های مالی و ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری، دادرسی مالیاتی، بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات مالیاتی و مشاوره های مالیاتی و دادرسی ها می باشد. مشاوران مالیاتی همواره به عنوان یک شریک برنامه ریز برای صاحبان کسب و کارها می باشد.

ماده ۷- مرکز در صورت عدم رعایت شرایط مجوز پس از شروع فعالیت با بررسی متندات مربوطه موظف است مراتب را از طریق سامانه مکاتبات الکترونیکی حداکثر ظرف مدت پانزده روز مراتب را به شرکت معتمد اعلام نماید. ماده ۴- متقاضی دارای موافقت­  اصولی، مکلف است با انجام اقدامات لازم و احراز شرایط صدور مجوز فعالیت تا شش ماه پس از صدور موافقت اصولی نسبت به ارایه درخواست مجوز فعالیت به مرکز، اقدام نماید. همگی خدمات مالیاتی شرکت آریا حساب می باشد که در اختیار شما به عنوان مدیر یک کسب و کار قرار می دهد. با توجه به مطالب بیان شده این خدمات مالیاتی بسیار گسترده می باشند که شما می توانید با دریافت مشاوره متناسب با کسب و کار خود از این خدمات بهره مند شوید.

در واقع این خدمات تمامی امور مرتبط با مسائل مالی در هر واحد فعال اقتصادی را در بر می گیرد. از ثبت های حسابداری معمولی تا پیش رفته ترین و پیچیده ترین امور حسابداری مرتبط با گزارشات مالی ، خدمات حسابداری هستند که شرکت های حسابداری آن را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که نیاز متقاضیان این نوع خدمات، وابسته به نوع فعالیتشان بسیار متفاوت است. با تکیه بر دانش فنی و سالها فعالیت مالی در کشور عزیزمان خدمات حسابداری و مشاوره مالی ارائه داده ایم. میتوانید با دریافت مشاوره مالی و مالیاتی گامی محکم در جهت نیل به اهداف بزرگ مجموعه خود بردارید.

لازم است مودیان بدانند تأخیر در تمدید گواهی ارزش افزوده ضمن آن که فعالیت های آنها را دچار اختلال کرده نوعی تخلف محسوب می­شود. کلیه دریافت کنندگان مالیات ارزش افزوده باید گواهی نامه مبنی بر دریافت مالیات ارزش افزوده داشته باشند. برای گرفتن گواهی ارزش افزوده باید قبل از هر کاری برای این دریافت گواهی ارزش افزوده ثبت نام کنند و پس از ارائه اظهارنامه مالیاتی برای دریافت گواهی نامه ارزش افزوده اقدام کنند. در صورت عدم پرداخت مالیات ارزش افزوده دریافتی برای دانستن اطلاعات بیشتر در خصوص موسسه حسابداری اینجا کلیک کنید از خریداران به سازمان امور مالیاتی، مشمول جرایم سنگین می شوند. فروشنده ها وظیفه دارند گزارش خرید و فروش خود را همراه با مالیات ارزش افزوده دریافتی تا 15 روز پس از پایان فصل به سازمان امورمالیاتی اعلام نماید. اظهارنامه عملکرد نوعی اظهارنامه مالیاتی است که شخص حقیقی یا حقوقی با بیان میزان واقعی درآند، هزینه، دارایی، بدهی، سرمایه، معافیت و درآمدهای مشمول مالیات 25 درصد از سود خود را در اظهارنامه عملکرد به سازمان امور مالیاتی بپردازد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما