تکرار شیرین ترین ژست خوشحالی سردار آزمون؟سرانجام پس از کش و قوسهای فراوان شماره هفت زنیت از روسیه دل کند تا از جمع مردان سرگی سماک جدا شده و ماجراجویی را به قول ژرمنها در سرزمین Dichter und Denker به معنای «شاعران و متفکران» آغاز کند.

وقتی لویک تانزی، خبرنگار معتبر رسانه RMC Sport طی پیامی توییتری گزارش حضور سردار را پیش از تابستان همین ماه ژانویه مخابره کرد، توجهمان زودتر از موعد به سمت منطقه نوردراین-وستفالن معطوف شد. به باشگاه بایر لورکوزن، به ژرمنهای جدی و منضبط.

هواپیمایش در باند فرودگاهِ دوسلدورلف نشست تا عوامل باشگاه آلمانی پذیرش شوند. تا هودی اختصاصی بایر 04 را بدهند دستش و رودروی لنز دوربین ها ژست گرفته و تصویرش بیدرنگ در صفحه شبکه اجتماعی باشگاه بارگذاری شود، تا پس از شرکت تست های پزشکی، شماره 9 باشگاه را به دست بگیرد و در کنار زیمون رولفس و رودی فولر در ورزشگاه. بای‌آرنا، زیر نور فلش‌های متعدد دوربین قرار می‌گیرد.

همان تصاویر و ویدیوی ثبت شده، در پس پرتره‌اش نه سراسیمگی دیده می‌شود و نه مضطرب شده است. با همان لبخند همیشگی و با تسلط بسان بازیکنان حرفهای تصویرش در کادر ثبت می شود که نشان از صلابتش داشته باشد، به این که هراسی از رقابت وجود ندارد، شماره هایی که به دست داده اند روزگاری بزرگانی به عنوان دیمیت برباتف، اولف کریشتن، آندره شورله بر تن کرده اند، اما اما .نبدی آمده قصه خود را از نو در آن منطقه بنویسد.

رسانه های آلمانی خرید سردار آزمون را به پای زیمون رولفس مینویسند، مغز متفکر مدیریت باشگاه بایر لورکوزن، همانی که باشگاه را احیا کرده، کای هاورتس، فلوریان ویرتس، دیابی و ادمون تاپسوبا طی دوران مدیریت او در لورکوزن شکوفا شدند، او که طی فصل 2018 به بدنه مدیریتی باشگاه اضافه شده و قرار است از تابستان پیش رو به سمت ریاست مدیر ورزشی را از رودی فولر تحویل بگیرد، او که مصرانه تلاش زیادی به خرج داد تا با درخواست خروج فوری ندیم امیری درخواست شود تا جا برای آمدن سردار باز شود. او که اذعان ارزش خریدش را بعداً دارد دریافت می کند. گفته شده این انتقال برای باشگاه پروسه دو سر برد خواهد بود و خط حمله باشگاه را غیر قابل پیشبینی‌تر او خواهد کرد این به این معناست که سردار سایه بلندِ حمایتی باشگاه را پشت سر خود می‌بیند.

اکنون از نو بعد از سالها در سطح تراز اول بوندسلیگا صاحب نماینده هایم، تا مرور نشریه های ورزشی روسی از جمله اسپورت اکسپرس، مسکو تایمز و سوویتسکی اسپورت جایشان را بدهند به نشریه های بیلد، مورگن پست و نشریه مطرح کیکر با آن نمره آمیخته به بیم و. بررسی. در آلمان گویند بازیکن با همان اعداد گره خورده. از یک به معنای معرکه گرفته تا ۶ مترادف با نازل‌ترین کارکرد ….

اما پرسشی با علامت سوال بزرگی که در ذهنمان نقش می‌بندد، این بود که آیا سردار آزمون در بوندس‌لیگا موفق شد. به‌طور کلی آزمون نشان داده، مولفه و فاکتورهای لازم یک بازی تراز اول برای موفقیت در باشگاه‌های بزرگ

سردار ذاتاً یک کلاسیک خوانده می‌شود، اما قابلیت بازی در یک بقب‌تر را هم داشت. بازیکنان بلند قامت از سرعت بالایی برای فرارهای سریع پشت مدافعان مخالف، اما سردار با اتکا به گامهای بلندش از این مزیت قابل توجه بوده است و بهندرت کورها از مدافعان روبهرویش عقب میماند، فرار دیدنیاش برابر مدافعان چلسی و گل حیرتآورش رودرروی کپا را. به‌خاطر بیاورید.

از طرفی آزمون نشان داده هیچ آبی از رویارویی با تیم‌های بزرگ ندارد، با چشمانی کاملاً باز و بی‌اعتنا. از آن گل به اوبلاک، یکی از مطرح ترین گلرهای دنیا و تیم اتلتیکوید گرفته تا فرو ریختن دروازه شتزنی در تورین برابر یوونتوس و همین گونه گلزنی برابر تیم های مطرحی مانند بایرن مو، لیون، آژاکس و فنرباغچه و .. که همه این آمارها را نشان می دهند. م بالای گلزنی این کارآمد برابر تیمهای بزرگ داشته است. او که در روسیه پای راستش را مرگبار میخوانند، همان مولفه مهمی که بیش از هفتاد درصد گلهای پرشمارش را از این راه به ثمر رساند تا بدل شود به برترین گلزن خارجی تاریخ لیگ روسیه.

از طرفی سردار این قابلیت را داشته که کیفیت خود را در تیم های بزرگ حفظ کند، موفقیت در تیم روسی زنیت هیچگاه تضمینی نبوده، در یکدهه گذشته تنها بازیکنان بزرگ معدودی انتخاب کرده اند در خط حمله به این باشگاه بدرخشند، بازیکنانی مانند دریوسی، کوکورین، پولوزو. بخشی از سیاهه ناکامانی دهه گذشته خطمله زنیت بودند، اما سه فصل حضور سردار در این تیم مترادف بود. با این وصف باید امیدوار باشیم که آزمون قادر باشد خود را در تیم بزرگ آلمانی هم جای دهد.

همه این مولفه و فاکتورها سردار را تبدیل به یک واقعیت قابل و بالفطره در سطح اروپا کرده است، تا سایت مطرح ترانسفر مارکت نشان 25 میلیون یورویی را در کنار نام او ضمیمه کند، تا پس از سون هیونگ مین، عنوان دومین بازیکن گرانقیمت آسیا را یدک. بکشد.

ورای این عملکرد، چگونه جراردو سیونه قهرمان لورکوزن خواهان استفاده از تمام کارایی سردار آزمون باشد، باید او را در نوک خط حمله، نزدیک دروازه حریفان نگه دارد. مربی‌هایی که در اروپا او را با فتوحاتش در تیم یانگ بویز به‌خاطر می‌آورندند. پایه و اساس این فتوحات با بستن میانه میدان با پرسینگ سنگین برای سردرگمی و نابودی حفظ توپ حریفان شکل گرفته بود که ضلع هجومی این موفقیت را سیستم بر دو شکل داده بود، اما این مربی سوئیسی در لورکوزن با توجه به عدم کاکرد مناسب و اولین روز سال سیستم و معضلی که کار را برای سردار برای گرفتن در نوک خطمله با توجه به درخشش پاتریک شیک می‌کنم. از طرفی لوکاس آلاریو، دیگر ملیپوش آرژانتینی هم پست سردار شمرده می شود که طی این فصل به نیمکت من می شود و پشت سر چکتبار مانده و در انتظار درخشش است.

اساسا کامیابی و موفقیت در سطح پرفشار بوندسلیگا، نیازمند به مرارت و تایم گذاری حرفهای بوده است، معمولا رسانه های آلمانی به بازیکنان برجسته مجال نمی دهند، این بازیکنان ملزمند خود را زود همساز با تیم جدید کرده است، تا ازگزند نیشها و لم‌های تیز انتقادات مصون بمانند. سردار باید با هوشیاری خود را در کمپ بایر با شرایط موجود وقف دهد، تا قادر باشد در ادامه مسابقات را به رخ کادر فنی تیم لورکوزن بکشد، در صورت حضور در آزمون نوک خط حمله، با توجه به قدرت هجومی این تیم و بازیکنان بازی ساز و با استعدادی مانند فلوریان ویرتس در پشت سر خود، سردار این فرصت را دارد که ارزش های خود را نشان دهد، آمار می گویید، شاگردان سیونه طی این فصل بالاتر از بورسیا دورتمند، بیشتر موقعیت ایجاد شده بر روی دروازه حریفان را ایجاد می کنند و تنها با مونیخ ناگلزمن هستند. بهتر از ورکسلف‌ها عمل کرده است.

جان دوردون، مقاله نویس سایت مطرح espnfc درباره سردار اذعان داشت “او فاکتورهای لازم را برای موفقیت در بالاترین سطح فوتبال را داراست، ویژگی های مشابه توپ و موقعیت شناسی می تواند به آزمون کمک کند تا مهیج ترین حال حاضر فوتبال شود.” بخواهیم شاهد شیرینترین سریال تکراری ژست خوشحالی سردار پس از گشودن دروازه ها باشیم، این که برود به گوش زمین به سینهاش بکوبد، در چشممان و رودرروی دوربین ها با دست حرف “A” را نشانمان دهد، باید به ناظر بنشینیم، این بار در جامه راه. راهِ مشکی و قرمز پوشِ لورکوزن، تا نشان دهد در این تیم آلمانی و بوندس‌لیگا بوده است.

ورزش سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم