تورهای خارجی نوروز ۱۴۰۱ ؛ از دبی تا ایروان

[ad_1]

فرارو– تورهای ۱۴۰۱ از همین حالا مسافر خارجی نوروز خود را پیدا کردند. قریب به یک ماه تا شروع تعطیلات نوروزی باقی مانده و سایت های فعال در حوزه گردشگری و سفر برای ایروان، تفلیس، استانبول، دبی و … پیشنهادهای شغلی را می دهند. از طرفی صبح برای ایالات متحده گریت دین سفرهای هوایی و اقامتی در هتل‌های پنج‌ستاره دبی می‌تواند تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه داشته باشد.

قیمت تور نوروزی ایروان

تور نوروزی ایروان در حالت زمینی دست‌کم پنج‌ونیم میلیون ووبان در ارزانترین تورهای هواویی هتلی که ستاره دارد و اگر حدود ۴۰۰ هزار تومان بیشتر بپردازید محل بین تورهای سه روزه با ۱۰ میلیون تومان می‌شود در هتل‌های پنج ستاره د ر تورهای هوایی پنج روزه ایروان حدود هشت میلیون تومان برای هتل های ارزانقیمت و 13 میلیون تومان برای هتل های لوکس هزینه هشت و بابت تورهای هوایی روزه ایروان هم دستکم باید 10 میلیون تومان کنار گذاشته شود و با 20 میلیون تومان اقامت در هتل های پنج ستاره و پرواز می شود. با ایران‌ایرتور را تجربه کرد. تور زمینی ایروان برای نوروز ۱۴۰۱ دست‌کم پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت. در این تور هشت روز با اتوبوس ۲۵ نفره VIP به ارمنستان می‌روید و شب‌ها در هتل‌های سه یا چهارستاره اقات. می‌توانید به هتل‌های سه‌ستاره محل اقامت را به گزینه‌های پنج ستاره تبدیل کنید. آنوقت هزینه تور تا شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای هر نفر افزایش پیدا می‌کند.

تورهای زمینی و هوایی ایروان

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمینی ایروان

رجینه سه‌ستاره

هشت روز

پنج میلیون و 500 هزار تومان

زمینی ایروان

اقابیانس پنج‌ستاره

هشت روز

شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

هوایی (آرمنیا)

نورآرمنیا یک ستاره

سه شب

هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

هوایی (ایرانایرتور)

بی‌ملی ایراوان پنج‌ستاره

هشت روزه

۲۰ میلیون تومان

قیمت تور نوروزی تفلیس

.مت هوایی تور تفلیس در نوروز ۱۴۰۱ حداقل ۹ میلیون تومان است. در این چهار روز با هواپیمای زاگرس از تهران به گرجستان سفر می‌کنید و اقامتگاه هتل سه‌ستاره میکا. با رقم 9 میلیون و 700 هزار تومان می شود هتل را به چهارستاره تبدیل کرد و بابت اقامت در هتل های پنجستاره تفلیس چیزی حدود 13 تا 20 میلیون تومان باید پرداخت کنید. با اضافه شدن تعداد شبهای اقامت، قاعدتا رقم قیمت تورها بالاترین میرود و برای مثال شروع قیمت تورهای پنج روزه تفلیس در نوروز 1401 بهجای 9 میلیون تومان از 9 میلیون و 300 هزار تومان است و برای تورهای هشت روزه نیز باید حداقل 10 میلیون تومان قرار دهید. از سوی دیگر، از سوی دیگر ثبت نام تورهای زمینی گرجستان برای نوروز ۱۴۰۱ آغاز شده و حدود هفت تا در یکی از این تورهای هفت روزه، محل اقامت هتل چهارستاره جاز است، با اتوبوس VIP و ظرفیت 25 نفر به سفر میروید، بیمه مسافرتی میشوید و هزینه تور هفت میلیون و 250 هزار تومان تمام می شود.

تورهای زمینی و هوایی تفلیس

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمینی

جاز چهارستاره

هفت شب

هفت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

هوایی

میکا سه‌ستاره

سه شب

۹ میلیون تومان

هوایی

بیلتمور پنج ستاره

هفت شب

۲۱ میلیون تومان

قیمت تور نوروزی استانبول

تور استان از تهران به‌صورت هوایی در نوروز ۱۴۰۱ می‌توان حدود ۱۰ میلیون تومان خرج داشته باشد. این ۱۰ میلیون تومان برای پرواز با هواپیمای ایران‌ایرتور و اقامت پنج روزه در هتل سه‌ستاره ریدل مردا با ۵۰۰ هزار تومان بیشتر هتل چهار ستاره آترو را می‌توانید به‌عنوان محل اقامت انتخاب کنید. برای اولین بار، روز اول تورهای هوایی استانبول که مدت اقامت آنها به شش روز افزایش پیدا می کند، دستکم 9 میلیون و 500 هزار تومان، هفت روز 9 میلیون و 700 هزار تومان و هشت روز روز 10 میلیون تومان هزینه خواهند داشت. بین گران‌ترین تورهای هشت روزه گزینه ۴۱۴۱ ی تورهای نوروزی استانبول از شهرهای مختلف هم می‌شوند. به عنوان مثال تور چهار روزه و هوایی استانبول از تبریز دستکم چهار میلیون و 300 هزار تومان، از اصفهان چهار میلیون و 800 هزار تومان، شیراز پنج میلیون تومان و 200 هزار تومان و از مشهد شش میلیون و 800 هزار تومان هزینه دارد.

تورهای نوروزی استانبول

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

هوایی از تهران

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

۱۰ میلیون تومان

هوایی از تهران

آترو چهارستاره

چهار شب

۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

هوایی از تهران

شانگریلا پنج ستاره

چهار شب

۲۷ میلیون تومان

هوایی از تبریز

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

چهار میلیون و 300 هزار تومان

هوایی از شیراز

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

هوایی از اصفهان

ریدل سه‌ستاره

چهارشب

چهار میلیون و ۸۰۰ هزارتومان

مت تور نوروزی دبی

مت تور هوایی دوبی از تهران در نوروز ۱۴۰۱ دست‌کم حدود ۱۲ میلیون تومان خواهد بود. هتل سه‌ستاره ارکید دبی به‌مدت چهار شب میزبان شما در این تور است و مسیر رفت‌وبرگشت با ایران. اگر محل اقامت به هتل چهار ستاره مثل لندمارکسامیت بدل شود، هزینه یک و نیم میلیون تومان افزایش پیدا می کند و ماندن در هتل پنج ستاره آسیا در چهار شب دستکم 15 میلیون تومان خرج دارد. این هزینه برای اقامت در هتل پنج‌ستاره آتلانتیس د حالا اگر زمان اقامت به یک هفته یا همان هفت شب افزایش پیدا کند و محل اقامت هتل پنج ستاره رکسوس پریمیوم باشد، آنوقت هزینه های تور دقیقا 100 میلیون تومان خواهد بود.

تورهای نوروزی دبی

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

دبی

ارکید سه‌ستاره

چهار شب

۱۲ میلیون تومان

دبی

لندمارکسامیت چهار ستاره

چهار شب

۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

دبی

آسیانا پنج ستاره

چهار شب

۱۵ میلیون تومان

دبی

آتلانتیس د پالم پنج ستاره‌

هفت شب

صد میلیون تومان

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما