(تصاویر) جوان فلسطینی یک خودرو با ضایعات ساخت

[ad_1]

اولین روز از اولین روز از روز اول

به گزارش فرارو، این جوان 34 ساله، اهل روستای سنیریا در استان قلقیلیه در شمال کرانه باختری، قطعات ضایعاتی را که از وسایل نقلیه جمع آوری کرده بود، روی سازه خاصی که خودش طراحی کرده بود، قرار داد تا به قول خودش رویای زندگی اش باشد. را ارزیابی کند.

یچیچ یخاخه

وی گفت که این کار حدود دو سال طول کشید. ابوحجله در کار ساختمانی است و در آهنگری و مکانیک تخصص دارد.

عبدالکریم ساختن می‌کند که برای این وسیله نقلیه از برخی از تجربیات دوستانش و از اینترنت بهره می‌برد

این فلسطینی در حیاط خانه اش ماشین اسپرتش را بررسی می کند و میگوید: من سالهاست که موتور سواری می کنم و آرزوی من این است که یک جیپ چهار چرخ متحرک برای آفرود و کوهستان داشته باشم، اما گران است و از توانم خارج است.

برای اولین بار ایده را در ذهنم پروراندم و شروع به اجرا کردم. در طراحی با مشکلات متعددی که شدم و بارها دوباره کار کردم تا به این نتیجه رسیدم.

ابوحجله وسایل نقلیه خود را در داخل حوضچضچ عمیقی از آب در عمال کرانه باختری میراند و به سارعت از آن خارج می شود و از جاده های پر دست انداز و درها عبور می کند.

او میگوید: رانندگی در چنین جاده ها و کوههایی نیاز به هنر، تجربه و شناخت ماهیت وسیله نقلیه دارد، درست است که یک ورزش و ماجراجویی است، اما احتیاط کامل را میطلبد.

عبدالکریم افزود: آخر هفته را با خانواده خود در کوهستان میگذراند و میگوید: همسرم نیز عاشق این نوع وسایل نقلیه است، آخر هفته را در کوه میگذرانیم و به جایی که میخواهیم میرسیم.

وی با مشکل غیرقانونی بودن کار خود را می‌گوید، اما می‌گوید که با مقامات فلسطینی در ارتباط است

برای اولین بار

ابوحجله در آرزوی توسعه پروژه خود، تولید خودروهای دیگر و فروش آن‌ها در بازار فلسطین است. او میگوید: بسیاری از کسانی که عاشق سوار شدن به این نوع وسایل نقلیه هستند به دلیل گرانی توان خرید آن را ندارند و امیدوارم بتوانم از آنها بسازم و در بازار داخلی به فروش برسانم.

او درباره ایمنی خودروی ساخته شده نیز می‌گوید: ایمن است، علاوه بر کمربند و کلاه ایمنی بدنه

ابوحجله کوچک بر این خودرو برای دختر پنج ساله خود نیز یک وسیله نقلیه ساخته شده است.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما