افتتاح مرکز جدید آزمایش کووید-19 در رودخانه سیاه، موریس

[ad_1]

مرکز جدید آزمایش کووید-19 از سال گذشته در بیمارستان اجتماعی دکتر ایو کانتین در رودخانه بلک ریور فعال است تا به افرادی که در بخش غربی جزیره زندگی می‌کنند بتوانند از غربالگری مناسب برای COVID-19 بهره‌مند شوند. مرکز آزمایش کووید-19 که به تازگی راه اندازی شده است، دارای یک بخش ایزوله مجهز برای پذیرایی از بیماران مثبت COVID-19 با علائم در زمان انتظار برای انتقال به بیمارستان های منطقه است.

وزیر بهداشت و سلامت، دکتر Hon KK Jagatpul در افتتاحیه نرم این مرکز با حضور وزیر حمل و نقل زمینی و راه آهن سبک، وزیر امور خارجه، ادغام منطقه ای و تجارت بین المللی، محترم شرکت کرد. الف گانو; نماینده سازمان بهداشت جهانی در موریس، دکتر لوران موسانگو و سایر شخصیت ها در 18 دسامبر 2021.

محترم آ. گانو از مزایای داشتن یک مرکز غربالگری کووید-19 در رودخانه سیاه که بیمارستان منطقه ای ندارد، اذعان داشت. آنها گفتند که ساکنان مجبور نیستند زیاد سفر کنند.

وزیر بهداشت، دکتر محترم. K. K. Jagutpal، بر اهمیت حفظ تمام اقدامات مناسب برای کاهش اثرات ویروس و همچنین جلوگیری از انتشار آن تاکید کرد.

دکتر ال. موسانگو، نماینده سازمان جهانی بهداشت گفت: مراکز تست کووید-19 مراکز نگهبان هستند، که در آن همه بیماری های دارای گرایش های همه گیر، از جمله آنفولانزا، دنگی، مالاریا، همراه با کووید-19 را می توان به موقع تشخیص داد، بنابراین از آلودگی متقاطع در بین بیماران جلوگیری می کند. .

به عنوان بخشی از پاسخ ملی به همه‌گیری کووید-19 در سال 2020، موریس یک مرکز آزمایش کووید-19 را ایجاد کرد که کلینیک آنفولانزا نیز در هر یک از پنج بیمارستان منطقه‌ای نامیده می‌شود. بنابراین غربالگری سیستماتیک بیماران مبتلا به کووید-19 یا علائم شبه آنفولانزا در یک ایستگاه یک مرحله ای در محوطه بیمارستان انجام می شود.

مرکز جدید آزمایش کووید-19 توسط این سازمان تامین مالی شد حفاظت مدنی اروپا و عملیات کمک های بشردوستانه (ECHO) با حمایت سازمان جهانی بهداشت.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما
محتوای این وب‌سایت توسط فناوری‌های هوش مصنوعی از داده‌های اینترنتی تولید شده و ما هیچ مسئولیتی در قبال دقت آن نمی‌پذیریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.