ادعای شریعتمداری: ظریف در دیدار خاتمی و سوروس حضور داشت

[ad_1]

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: روزنامه شرق در شماره دیروز خود (۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۰) مصاحبه‌های با خانم‌ها، ابتکار، شجاعی و مولاوردی دا در بخشی از این مصاحبه، خانم ابتکار به گونه‌ای غیرمنتظره است که احتمالاً از یک مأموریت قبلی حکایت دارد! می‌گوید: «داستان ملاقات با ساختگی بود و فرد فرد کارآفرین هم اقرار کرد»! خانم ابتکار که می‌داند دروغ بزرگی گفته است از موضوع خارج می‌شود و درباره آن هیچ توضیح دیگری نمی‌دهد. در این خصوص گفتنی‌هایی هست. بخوان

1- ماجرای ملاقات آقای خاتمی با جرج سو (سرمایهدار آمریکایی و پشتیبان و تامین کننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88) را نگارنده بر اساس اسناد و مدارک غیرقابلانکار مطرح کرده بود و آقای خاتمی برای رد گم کردن از اینجانب شکایت کرده است ولی از آنجااهد. .ه از اسنادی که در اختیار داریم با خبر است جرأت پیگیری شکایت خود را ندارد و هنوز هم ندارد. چرا که افشای این اسناد، از پشت صحنه آمریکایی- اسرائیلی فتنه ۸۸ پرده بر میدارد.

۲- خانم ابتکار نمی‌گوید چه کسی این ملاقات وطن‌فروشانه را تا وو اگر طرح این ملاقات از جانب نگارنده بوده است -که بوده است- باید انکار آن نیز از سوی اینجانب صورت گرفته باشد و حال آن که من از یک ذونکن از اسنادی در اختیار دارم که در انجام این ملاقات کمترین مشکلی باقی نمی گذارد. برفرض که فردی ادعا کرده باشد که ماجرای این ملاقات را مطرح کرده و دروغ هم بوده است! ه باید گفت این فرد سَر پیاز بوده یا تَه پیاز ؟! و در کدام نقطه از ماجرا قرار داشته است؟! آنچه در میان ماجرای ملاقات خاتمی با جرج سوروس گزارش و اسناد

غیرقابل تردیدی است که این ملاقات را تائید می‌کند. حالا اگر به کسی ماموریت داده شود که ادعا کند داستان ملاقات را مطرح کرده و دروغ بوده است! چه تغییری در اصل پدید می‌آورد؟! درباره اسناد چه می‌گویید؟! ضمنا علاوه بر اسناد فراوانی که از این ملاقات حکایت می کند، کیان تاجبخش که از جرج سوروس برای فتنه 88 انتخاب شده و در ایران حضور داشته است، بعد از اینکه در مصاحبه ای خود را به این ملاقات اعتراف کرده است.

۳- یک بار در پاسخ به انکار این ملاقات از سوی مدعیان اصلاحات، خطاب به آنها نوشته بردیم چرا از آقای. و توضیح نداده بودیم چرا باید از آقای ظریف بپرسند! اما، برای اولین بار آقای ظریف در اینباره سکوت کرده اند و با شناختی که نگارنده از آقای ظریف دارم می گویم که ایشان نخواسته است با انکار این ملاقات مرتکب دروغ شده باشد.

گفتنی است که در مرداد ماه 1388 «کیان تاجبخش» مشاور «بنیاد سوروس» در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اغتشات فتنه 88، از دیپلماسی «مسیر دو» (Track Two) چهره های سیاسی ایرانی و آمریکایی با حمایت مالی «بنیاد راکفلر» و «بنیاد سوروس» پرده برداشت و از جمله، گفت. «اگر ما یکی از اولین نمونه‌های این ارتباط، [را] سفر آقای «عطریانفر» به بنیاد سوروس ببینیم، می‌توانیم نهایتاً [آن را در] ملاقات مستقیم جناب آقاتمی اما

4- با توجه به اسنادی که کمترین تردیدی در انجام ملاقات یاد شده باقی نمی ماند، اصرار آقای خاتمی بر انکار ملاقاتش با جرج سوروس را می توان اعتراف کرد به زشتی و پلشتی اقدامی دانست که مرتکب شده است. جرج سوروس کلانسرمایه دار یک مراجعه کننده است که به تامین کننده منابع مالی کودتاهای رنگی در مخالف آمریکا شهرت دارد و خود او نه فقط این تلخ و استکباری را انکار نمی کند، بلکه با افتخار نیز از آن یاد می کند. سوروس مدیر ارشد شورای روابط خارجی آمریکا، شریک اقتصادی بنیادهای اعانه ملی برای دموکراسی (NED), و خانه آزادی (Freedom House), بنیانگذار موسسه جامعه باز (Open Society Institute), صاحب موسسه مالی بین المللی فاند منیجمنت (Fund Management) .. و است. سوروس کینه‌توزی خود علیه اسلام و دشمنی با انقلاب اسلامی را پنهان نمی‌کند. او بعد از شکست فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ که در آن نقش ویژه‌ای داشت، در مصاحبه‌ای گفته بود. قول می‌دهم که تا پایان سال جاری (سال ۲۰۱۰) جمهوری اسلامی سرنگون خواهد شد!

5- اکنون این سؤال از آقای خاتمی در میان است که مگر بین شما و جرج سوروس چه موضوعات و موضوعاتی رد و بدل شده است که از افشای آن اطلاع داده شود تا آنجا که میدهید اصل ملاقات را انکار کنید؟! هویت سوروس به عنوان دشمن سرسخت اسلام و انقلاب اسلامی کاملاً شناخته شده است و حضور پررنگ شما به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 نیز قابل آنکار نیست. آیا ملاقات شما و جرج سوروس با فتنه ۸۸ بی‌ارتباط بوده است؟! فتنه 88 با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته بود و تمام مراحل آن با فرمول کودتاهای مخملی انطباق داشت تا آنجا که ما در کیهان تمامی مراحل فتنه را از پیشبینی میکردیم.

برای اولین بار به عنوان هدف از میدانستیم که نقطه هدف گذاری شده است فتنه انتخابات نیست، و به همین دلیل تیتر یک روزنامه کیهان روز چهارشنبه 20 خرداد 138 اینگونه بود «این هشدار جدی است: آخرین پرده سناریوی افراطیون آشوب پس از شکست».

و … بعدها، فتنه‌گران از اصل ماجرا برداشتند با شعار «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است» هدف واقعی سران و اصحاب فتنه (بخوانید آنچه جرج سوروس و سایر مدیران بیرونی فتنه در پی آن بودند. جناب خاتمی حتما به خاطر دارند کک بعد از حماسه 9 دی کک نقشقش آمریکایی- اسرائیلی فتنه را نق بردنه ررد، ریچارد هاوس مسئول شورای روابط خارجی رمریکا با تاسف گفت; دوستان ما در ایران (یعنی همان‌ها که نتانیاهو از یعنی خیلی زود یاد شد را سر داد!

الان باید گفت مگر خواست جرج سوروس دقیقاً همان نبود که سران و اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ انجام دادند؟! بنابراین حق مسلم مردم است که بدانند در ملاقات با آقای خاتمی با جرج سوروس چه گذشته است که مدعیان اصلاحات (البته برخی از آنها و نه همه آنها) از افشای آن تا این اندازه هراس دارند؟! مگر آقایان شعار نمی‌دادید که حق مردم را دانستند؟! خُب حالا بفرمائید زیر این کاسه چه نیم کاسه‌ای بوده است؟!

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما