آدم‌حسابی‌ها؛ مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

[ad_1]

برترین ها: «سالار کمانگر» متولد ۱۹۷۷ در تهران است، پس از مهاجرت به آمریکا تحصیلات خود را در این کشور به رمر. با توجه به مهاجرت آن‌ها به شهر Merced، «سالار» به دبیرستان همان ریت و جز موفق‌ترین دانش‌آموزان مدرسه

آدم‌حسابی‌ها؛  مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

اولین روز سال این موفقیت را می‌توان جز اولین دست‌آوردهای «سالار کمانگر» دانست.

«سالار کمانگر» در حالی که در استنفورد حضور داشت همیشه سعی می‌کرد پیشرفت‌هایی را پیدا کند که از فارغ‌التحصیلی وارد شود و در عین حال به آن علاقه داشته باشد بنابراین لیستی از علایق خود را بعد از آن می‌دهد و عواملی را که برای او انجام می‌دهند. هیجان انگیز هستند را می‌نویسند. او تصمیم گرفت به دنبال سه شرکت، چون گوگل، اسک جیوز و دایرکت هیت برود و بعد از ارائه رزومه و درخواست فرم درخواست سعی کنید راهی برای پذیرش در مصاحبه پیدا کند و ثابت کند که می تواند یک کارمند با ارزش و نمونه باشد.

آدم‌حسابی‌ها؛  مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

یکی از معاوین سابق گوگل به نام «سرگی برین» در سال 1999 به دانشگاه استنفورد بازگشته بود و سعی می کرد که از طریق دانشجویان برای پیوستن به گوگل آنها را راهنمایی کنند و با آنها صحبت کنند و اطلاعات تماس خود را به آن ها بدهند.

«سالار کمانگر» بعد از چند هفته و تجزیه و تحلیل و تحلیل چشم اندازهای رقابتی، همراه با جستجو را آغاز کرد و اطلاعاتش را برای «سرگی» فرستاد و بعد از چند هفته «سرگی» و تیمش از او مصاحبه ای به عمل آوردند و در نهایت. استفاده شد.

او در مصاحبه های مربوط به غیر مرتبط بودن رشته تحصیلی خود با کاری که انجام می دهد گفته است: اوایل که به مدرسه میرفتم، بسیار مشتاقانه خیال پزشک شدن را در سر میپروراندم، تا اینکه زمانی را به تماشای طبابت پزشکان اختصاص دادم. از آن به بعد بسیار مشتاق شدم که دانشمند شوم. اولین روز سال تمام شد درسی که من آموختم این بود که تنها تصور و خیالی بود که از یک کار کافی نیست و باید از یک حرفه به صورت روزانه و هیجان انگیز لازم را فراهم کرد، مطمئن باشید.

آدم‌حسابی‌ها؛  مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

او در سمت نظارت بر طرح کسب و کار شروع به فعالیت می کند و در همان سال اول یعنی سال 2000 اولین طرح کسب و گوگل را راه اندازی می کند همچنین در کنار وظایف گذشته فعالیت حقوقی و مالی را هم انجام می دهد.

«سالار کمانگر» به عنوان مدیر اجرایی سرویس ایمیل گوگل (جی‌میل) و نسخه‌ی وب جستجوی گوگل بود. اما شاید مهم‌ترین فعالیت‌هایی که «سالار کمانگر» و تیم او انجام دادند، سرویس گوگل ادز بود. طریقه‌ای کار این سرویس به این شکل است که با پرداخت هزینه‌های مدیران کسب و کارها می‌توانند وب‌سایت خود را در صدر نتایج جستجوها به اندازه‌ای که پول می‌دهند ارائه‌دهنده می‌کنند. .بق آماری که وجود دارد ۹۶ درصد از درآمدهای گوگل از این سرویس است. با همفکری که وجود داشت و با رشد سریع این سرویس او خیلی سریع به ۱۰ مهندس برتر جوان گوگل تبدیل شد

آدم‌حسابی‌ها؛  مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

پس از 10 سال فعالیت در گوگل در سن 32 سال بعد از برکناری «چاد هورلی» که دوران ناموفقی در یوتیوب داشت به عنوان عامل این شرکت بزرگ منصوب شد و تا سال 2014 در این جایگاه ماند. همچنین علاوه بر آنچه گفته شد، یا وظایف مدیریت سیستم‌های جی میل، او، این روزها یکی از مدیران ارشد اجرایی شرکت گوگل است.

«جان یوشایی» یکی از نویسندگان و سردبیران وب سایت فوربز در مورد او نوشته است: «طبیعی نیست که شخصی به عنوان نهمین کارمند شرکت گوگل استفاده شود و به این حد در کار خود موفق باشد. این شرکت هم‌اکنون بیش از ۳۰۰۰۰ هزار کارمند دارد. پشت‌کار و علاقه‌های که «سالار کمانگر» نسبت به کار خود مهم‌ترین ویژگی او می‌تواند باشد. گوگل ممکن است دوررر

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.